Angle down Atgal

Šiauliai internešinal

Tai yra Etaplius.lt piliečio-reporterio nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Va siedi Pegase, tūsas vykst i girdi sveikinimą iš dydžiejaus:
- Ukraina sveikina Ispaniją!

Del to nei kiek nesistebi, labiau stebin kai Vilniuj lenkiška krauja letuvis muš užseniečius riekdams:
- Lietuva lietuviams, kū*va perdaliona!

Šiaulei yra internacionalinis europietišks miests. Visokių če tautų gyven: i šveds, i anglas, i voketis, i rusas, i ukrainietis, i žemaitis, i turks kebabus į folgą vyniuoj... nu i ko če tik niera. Šiauliam net nereik' klitoreis švaistytis ka normalei jaustis. Kam reik', tas žina, ka če viskas normalei.

I oro uosta keleivine Šiauliai netur' vien del to, ka tevyne rūp'. Nes tigi reik', ka užsenietis atvykęs į Lietuvą aplankytų ne tik Šiaulius su Kryžių kalnu, bet i kitus regionius: Vilniaus, Kauna a Klaipedas. Da i latvių skriaust' nesinuor', visgi braliukai, lai užsuk turists i pas juos, į Rygą tą pažiet'.

Iš patrijotiškuma, tam reikalui net 10 lemonų Šiauliai paskyre i statys lektuvam garažiuką, ka tie nebijotų virš mūsų tevynes skraidyt'. Jei fdrūg kas rimtesne nutiktų, mūsų auksarankei iškart atkalt' lektuvą galies. A iš trijų vieną sulipdyt', kaip naują, be ridas, Letuvoj neregistruotą i viena šeimininka.

Taryba nei diskusijas neužvede, i durnam aišku, ka Lietuva stipri tik tada, kai visa Lietuva yra stipri. Nier diskusijas objekta išvis - reik' padiet', vadinas reik'. Kai visad.

Alvyds i tas į 15min ant Artūra nieka bluoga del garaža to nestum'. Nes visi iš Rygas per Juoniškį lek' i sustoj Cirkle kavikes pagert' a į tūliką pamyžt'.

Paded Šiaulei pastuovei skraidūnam. Kad i per gimtadienį, kai parašiutininkam reikieja rekorda tevynei padovanot', kur jie jį dovanoja? Tai aišku ka če, kitur normalios vietas nerada, nes tik Šiauliuose tave normalei nuleis.

Nu gal kada regionai i įvertins šitas pastangas, bet kai saka, tikriem herojam medalių nereik'.

Duod kas atliek nuo tų sava siedmaišinių biudžetų, juk patys ten skirsta. Šiauliam bet kiek užteks. Po*ik vapšie kiek atliks, normaliem pontuotis nereik', mes tai suprantam tuos kompleksus jų. O sava reikalus savaip Šiauliai susitvarka.

Šiauliam visai nervai neim žiūrint į tuos jų pontovus takiukus smartfonam a naujus stadijonus. Galietų i če kokių didelių statybų prisigalvuot', kur i patiem praverstų, i kiti pasidžiaugtų. Bet če normalūs i jau subrendę, mata ka aniem labiau reik'. Tai lai statos jie ką nuor', kažkada suaugs i jie ten. O mum garaža užteks.

Juk taip i gyvenime yra, ka tėvs alaus geriau neatsigers, bet sūnui riedlentę nupirks. A mama plaukus po savaites persidažys, bet dukrai tą suknelę į šventę šende nupirks. Nes juk nespausdin pinigų nieks, jų yra kiek yra, reik' kažkaip suktis.

Taip i šiauliečei, palauks da biški, o daba susirinks tų eurų iš sava kiema. Va pasikapuos biški, paisterikuos del Juones, Valerijona, Žibure i kažką sugalvuos valdže, kaip sava daržą paoptimizuot' i centukų pasirinkt'. O cents prie centa jau eurs, nebe lits. Nu i jei neužteks, nu koke če bieda. Tiek laika prabuva be didesnių planų, prabus i da.

Tik va juokingai atroda, kai tie regionai banda išgyvendint' sava tuos kompleksus pačeis primityviauseis būdais. Net Popežiuj bija Šiaulius paruodyt' :D

Užaukit vieną kart, nebrendylas, o tai jau kažkaip net nejauku stebiet', kaip gezai, kai maži vaikai, visus naujus žaislus į sava kambarį temp' i prieš svečius pižoniškai maivos :D

***

'share' - jei pritari, ka visa tevyne tur' būt' normali.

Nu i užtagink užsenietį a šeip turistą iš kitų regijonų, katras žina, ka Šiauliai iz normal sity end nofing tu sey mo.

Nuotrauka yra, tik trūkst vaira, bet yra pedalai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite