„Šiauliai“ antrąjį KMT etapą pradėjo sudėtinga pergale

BNS nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

105685

Charakterį pademonstravusi „Šiaulių“ krepšinio ekipa sugebėjo išnešti sveiką kailį namuose ir antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės etapą pradėti sudėtinga pergale.

Rungtynes spurtu 11:2 užbaigė šiauliečiai 85:80 (20:19, 21:17, 19:26, 25:18) palaužė Prienų „CBet“ ir įgijo trapų 5 taškų pranašumą po pirmųjų serijos rungtynių. Atsakomasis susitikimas vyks lapkričio 13-ąją Prienuose.

Nė vienai ekipai susitikimo pradžioje nepavyko įgauti apčiuopiamos persvaros, tačiau jau antrojo kėlinio pabaigoje Beno Griciūno vedami „Šiauliai“ buvo įgiję 7 taškų persvarą – 41:34.

Gerai antrąją rungtynių dalį pradėję prieniškiai trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo po ilgos pertraukos persverti rezultatą savo naudai (60:58).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ tęsė savo sėkmingą žaidimą ir įgijo 8 taškų pranašumą – 70:62. Į tai aikštės šeimininkai atsakė pelnydami aštuonis taškus iš eilės bei tokiu būdu išlygindami rezultatą (70:70).

Lemiamu rungtynių metu savąjį žodį tarė K. Hardy, kuris padėjo šiauliečiams susitikimą užbaigti spurtu 11:2 ir iškovoti pergalę rungtynių pabaigoje.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Evaldas Šaulys, po 15 - B. Griciūnas ir K. Hardy.

Prienų ekipoje 17 taškų surinko Martynas Varnas, 12 - Lukas Uleckas, po 11 - Karolis Guščikas, Regimantas Miniotas bei Arnas Velička (12 rez. perd.).

„CBet“ ir „Šiaulių“ ekipos dar kartą susitiks ir šį savaitgalį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Tuo metu atsakomosios Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės Prienuose bus žaidžiamos kitą savaitę – lapkričio 13 dieną.