Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Siaubo filmui prilygstanti istorija: tėvas prievartavo savo dukras tol, kol šios susilaukė jo vaikų

Velse (Jungtinė Karalystė) gyventojus sukrėtė krapus įvykis. Paaiškėjo, kad vyras, kurio tapatybė viešai neatskleidžiama apsaugant jo nepilnamečius vaikus, prievartavo bent dvi savo atžalas, o viena dukrų, neįtikėtina, pagimdė jo mažiausiai šešis vaikus. Galiausiai, vyras pateko į policijos rankas.

Vyras nuo pat pradžių žinojo, ką daro, todėl vaikus augino tarsi atskirame pasaulyje. Britų žiniasklaida nevynioja žodžių į vatą ir sako, kad nuo mažų dienų vaikams, išskirtinai – tik mergaitėms, buvo plaunamos smegenys, kad taip elgtis yra normalu. Taip vyras ramia sąžine seksualiai išnaudojo savo paties vaikus.

Prasidėję teismo posėdžiai turėtų trukti apie tris savaites, po to vyras išgirs, tikėtina, labai žiaurų teismo sprendimą. Jam pateikti kaltinimai dėl prievartavimo mažiausiai 36 kartus.

Prokuroras John Hipkin teismo posėdyje kalbėjo, kad kaltinamasis sistemingai manipuliavo atžalomis, juos kontroliavo, tvirkino, o vaikai buvo tokie užgauliojami ir įpratę prie prievartos, kad jiems tai atrodė normalu.

Teisme taip pat atviromis detalėmis buvo dėstoma, kaip vyras seksualiai išnaudojo savo dukteris ir šios privalėjo pildyti visus jo įgeidžius.

Negana to, paaiškėjo, kad tėvas netgi leido kitam vyrui prievartauti savo dukras, o už tai paėmė pinigų.

Atlikus DNR tyrimus paaiškėjo, kad viena jo dukrų pagimdė mažiausiai šešis jo vaikus, o pirmas vaikas gimė, kai mergaitei buvo vos 16 metų.

Vaikams šiuo metu suteikiama akyla specialistų pagalba, kurios, tikėtina, prireiks iki gyvenimo galo.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite