Angle down Atgal

Šiandien visos gražiausios gėlės - MAMOMS

Vieną gražiausių ir prasmingiausių pavasario švenčių - Motinos dieną - lyg užsakytas oras visas mamas ir jų sveikintojus išviliojo į lauką. Turbūt daugiausia šypsenų skleidėsi Saulės laikrodžio aikštėje, kur nuo pat ryto įsiamžinti prie spalvingo užrašo "Dovana mamytei" traukė šiauliečiai ir miesto svečiai.

Motinos diena Šiauliuose jau tapo nebeįsivaizduojama be miesto mažiausiųjų - ikimokyklinukų - ruošiamos spalvingos, šiltos dovanos visoms mamoms. Tradiciškai ant kalvelės Saulės laikrodžio aikštėje pražydęs užrašas "Dovana mamytei" tarp daugybės margaspalvių žiedų, kurtų vaikų su tėveliais ir pedagogais, ir šįkart tapo vienu svarbiausių šventės akcentų. Čia nusifotografuoti traukė ir maži, ir dideli. Šventiškai nusiteikusios šeimos tarp ryškių gėlių ne tik pozavo prieš foto objektyvą, bet ir dūko, žaidė bei iškylavo.

Motinos diena Lietuvoje minima nuo 1928m. Šią dieną išskirtinis dėmesys skiriamas moterims - mamoms, močiutėms, žmonoms, auginančioms ar dar tik svajojančioms auginti vaikus. Ši pavasario šventė skirta pagerbti motinystės pradą, apgaubti visas mamas ypatingu rūpesčiu, šiluma, palepinti dovanomis, padėkoti joms. Ne atsitiktinai Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Motina tapatinama su atgijusia, bundančia žeme - kaip žemė užaugina ir subrandina derlių, taip motina - vaikus.

Reklama: https://wowflowers.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite