Angle down Atgal

Šiandien visi kviečiami daryti gerus darbus!

Sutiks daugelis, kad jausmas, kurį išgyvename duodant, dovanojant, aukojant, yra daugelį kartų gilesnis, įsimintinesnis, nei gaunant ar nieko nedarant. Gruodžio 3-ioji- tai ypatinga diena siekiantiems kilnių tikslų ne dėl savęs, o dėl kitų... Viena diena metuose daryti gerus darbus!

Gal pasakyti gerą žodį artimui, apkabinti jį, gal padėti senutei pereiti gatvę, gal išgelbėti beglobį gyvūną, gal tiesiog paaukoti elgetai ar paremti tuos, kuriems TAVO parama yra vienintelis išgyvenimo šaltinis.

Kiekvienas sau galime iškelti tos dienos tikslą - ANTRADIENĮ DUOSIU! ❤ O ką, kam ir kiek pasirinksime patys. Visi geri ketinimai, dosnumas yra gerbtini...Nuo gero žodžio iki didelės paramos!

Praūžė gigantiškas "BlackFridy" apsipirkimo "cunamis" ir jautriai atėjo dosnumo judėjimas "GivingTuesday". Ištieskim pagalbos ranką dėl kitų, dovanodami sau nepamirštamą dosnumo jausmą.

Na, o mes prašome nepamiršti mūsų, Leteniukų.

Paspauskite ant žemiau esančios aukok.lt projekto nuorodos „Už rytojų be grandinių!“ ir paaukokite mūsų globotiniams, kad jų gyvenimas pas mus prieglaudoje būtų dar kokybiškesnis...

Jūsų vardą mes matysime ir žinokite, kad būsime be galo dėkingi. Jei nepadėkosime garsiai, tai širdyse tas dėkingumo jausmas nuguls ilgam...
.
https://www.aukok.lt/projektai/Uz-rytoju-be-grandiniu

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite