Angle down Atgal

Ši kurtė – ins­tag­ra­mo žvaigždė. Tik pa­žiūrė­ki­te į jos nosį!

Rusų kur­tai pa­si­žy­mi ypa­tin­go­mis kūno li­ni­jo­mis ir ūgiu, bet ši mie­la kurtė var­du Tu­pe ti­pinę sa­vo veislės iš­vaizdą pa­kelė į naują lygį. Tik pa­žiūrė­ki­te, ko­kio il­gio yra jos no­sis! Dvejų metų ka­lytė tu­ri ne­įtikė­ti­nai ilgą nosį, ku­rią pa­niur­ky­ti norėtų, ko ge­ro, vi­si 77 tūkstan­čiai jos sekėjų so­cia­li­nia­me tink­le „Ins­tag­ram“.

Kurtai yra didžiulių, elegantiškai atrodančių šunų veislė, išvesta Rusijoje. Jie dar žinomi kaip rusų aviganiai. Veislė buvo skirta persekioti, medžioti triušius, lapes ir net vilkus. Vėliau ji labai išpopuliarėjo Europoje tarp karališkųjų šeimų ir tapo jų kompanionais.

Įprastai patinai gali užaugti net iki 85 cm ūgio ir sverti iki 48 kg, o patelės – iki 78 cm ūgio ir iki 41 kg svorio. Kailis gali būti įvairių spalvų ir ilgio: kai kurie turi vidutinio ilgio banguotą kailį, o kiti pasižymi trumpu ir tiesiu kailiu.

Šio šuns šeimininkai apibūdina kurtus kaip labai unikalius ir žavaus charakterio šunis: „Jie nėra labai panašūs į visų kitų veislių šunis, jie elgiasi labiau katiniškai. Turiu omenyje, kad nėra tokie pataikaujantys šeimininkams, gali būti šiek tiek nusišalinę. Bet jie labai jautrūs, mylintys gyvūnai, gali savo meilę parodyti, švelniai padėdami galvą ant kelių ar bučiniais, ypač kai sėdime ant sofos ir žiūrime televizorių. Tada, žinoma, ant mūsų ir užsilipa...“

Savo išskirtinio augintinio nuotraukomis Tamara ir Jeffas mielai dalijasi instagrame, kur kalytę stebi daugiau nei 77 tūkstančiai gerbėjų.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite