Sezono starte iškovoti 9 medaliai

Tauragė
Brigita Šliužaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Spalio 12 dieną Garliavoje vyko tradicinės kasmetinės varžybos “Kaunas Open 2019”, kuriose dalyvavo 500 kyokushin karate kovotojų iš Lietuvos, Danijos, Lenkijos ir Latvijos.

Varžybos ypatingos tuo, jog dalis jose surinktų lėšų skiriamos vaikams, kovojantiems su onkologine liga. Jurbarko sporto klubą “Kumite” kartu ir Jurbarko KKSC atstovavo 12 trenerio Artūro Enčerio treniruojamų sportininkų: vaikų grupėje – Rugilė Trumpickaitė, Ieva Skilinskaitė, Benas Jonaitis, Ignas Šimkūnas, Karolis Šimkūnas, Matas Žilaitis, Matas Matonas; jaunučių grupėje - Audronė Kubiliūtė; jaunių grupėje – Emilija Kasputytė, Simona Kulikauskaitė, Eimantas Jakubaitis, Tajus Trumpickas.

Su apdovanojimais grįžo 9 jurbarkiečiai. Sėkmingiausiai sekėsi Ignui (svorio kat. -40 kg) ir Karoliui (svorio kat. -45 kg) Šimkūnams, įveikusiems visus priešininkus ir iškovojusiems aukso medalius. Sidabro medaliais pasipuošė Ieva Skilinskaitė (-45 kg), Audronė Kubiliūtė (-50 kg), Benas Jonaitis (-35 kg, laimėjo 1 kovą), Emilija Kasputytė (-60 kg, laimėjo 2 kovas). Bronzos apdovanojimus iškovojo Matas Žilaitis (-45 kg), Rugilė Trumpickaitė (-40 kg, laimėjo 1 kovą), Tajus Trumpickas (+75 kg, laimėjo 2 kovas).