Angle down Atgal

Šešuolėlių bibliotekai – 60!

Sausio 6 d. Šešuolėlių biblioteka naujai renovuotose patalpose minėjo gražią 60 metų sukaktį.

Sakoma, kad biblioteka yra žmogaus vertybių lobynas. Jis nuolat dosniai atvertas visiems, kad padėtų augti žmogui, gausinti žinias, kad įtvirtintų kilniausius idealus. Šis lobynas jungia mus su pasauliu, padeda koja kojon žengti su gyvenimu, kartu neprarandant ryšio su praeitimi, išsaugant kultūros paveldo savitumą.

Šešuolėlių biblioteka metus skaičiuoja nuo 1959 metų. Šešuolėlių filiale bibliotekininkėmis dirbo: Elena Krivkienė, Veronika Šulčienė, Gražina Šinkūnienė, Vaida Dilienė, Vaclava Snitkienė. Na, o nuo 2013 m. iki dabar dirba Vaida Dilienė. Šešuolėlių biblioteka per 60 gyvavimo metų buvo įsikūrusi įvairiose patalpose. 2020 metais Šešuolėlių biblioteka įsikūrė naujai renovuotose patalpose.

Biblioteka per savo gyvavimo laikotarpį keitėsi. Padidėjo paslaugų kiekis. 2013 metais išaugo skaitytojų skaičius, 2016 m. įsikūrė interneto prieigos taškas, atsirado kopijavimo, skenavimo paslaugos, atnaujintas knygų fondas. Tais pačiais metais Šešuolėlių dvaro terasoje pirmą kartą organizuotas Tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris 2016“.

Įdiegus naujas paslaugas, atsirado daugiau skaitytojų, kuriuos džiugino bibliotekoje organizuojami įvairūs renginiai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, popietės. Ir šiandien gausu lankytojų, kurie ateina į renginius, paskaityti periodikos leidinių, pasikeisti knygų.

Vakaro metu buvo prisiminti iškiliausi renginiai, apdovanoti aktyviausi bibliotekos skaitytojai ir pagalbininkai.

Šešuolėlių bibliotekininkę Vaidą Dilienę sveikino Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė kartu su kolektyvu, taip pat kolegės iš Anciūnų ir Kiauklių filialų, bibliotekos lankytojai, šiame krašte gyvenantis Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Kalesnikas.

Visi linkėjo gražių ir ilgų bibliotekos gyvavimo metų, dėkojo už tai, kad biblioteka suteikė daug puikių akimirkų drauge su knyga.

Linkime ir mes bibliotekai augti, tobulėti, keistis ir džiuginti mus visus. Ir, žinoma, linkime, kad kiekvienas, vaikas ar suaugęs, visuomet čia atrastų prieglobstį, kur gera ir labai jauku, kur šiltai sutiks besišypsanti bibliotekininkė Vaida Dilienė.

Viešosios bibliotekos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite