Angle down Atgal

Šeštadieninis „Gražinkime Kauną“ ekskursijų ciklas pasipildo nauju maršrutu

Per miesto centrą ir Žaliakalnį Kaune vedančiu keliu - per vietas, susijusias su Mikalojaus Konstantino Čiurlionio vardu. Toks bus naujos ekskursijos „M. K. Čiurlionio kelias“, papildančios šeštadieninį ciklą "Gražinkime Kauną", maršrutas.

Pirmoji tokia ekskursija šį šeštadienį, prabėgus pusvalandžiui po vidurdienio, prasidės Nepriklausomybės aikštėje, prie Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos bažnyčios), iš įpratimo daugelio dar vadinamos soboru.

Ekskursijos gidė - skaitovė, poetė Neringa Daniulaitienė primins: nors pats menininkas lankėsi vos porą kartų, jo kūrybinis palikimas Kaune išsaugotas daugybės žmonių pastangomis bei dėl susiklosčiusių aplinkybių. Ekskursijos metu bus galima sužinoti apie šiuos žmones: artimuosius, bičiulius, kultūros darbuotojus ir kitus menininkus, kurių kūrybą įkvėpė M. K. Čiurlionio darbai.

Kelias ekskursantus nuves ir į Žaliakalnį, Pelėdų kalną, prie pirmosios M. K. Čiurlionio galerijos. Ekskursijoje, pasak pranešimo apie ją, skambės eilės, prisiminimai ir paties M. K. Čiurlionio žodinės kūrybos perlai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite