Angle down Atgal

Šeštadienį apgręžta 1,5 tūkst. automobilių, dėl karantino pažeidimų nubaustas 341 žmogus

Užtikrinant judėjimo apribojimų reikalavimus šeštadienį patikros postuose apgręžta beveik 1,5 tūkst. automobilių, dėl karantino reikalavimų pažeidimų nubaustas 341 žmogus, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. 

Pasak jo, iš nubaustųjų dėl karantino pažeidimų, 141 žmogus drausmintas būtent dėl judėjimo reikalavimų nevykdymo. 

„Kiti daugiausiai, tai daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktai, būriavimasis viešoje vietoje ir kaukių dėvėjimo pažeidimai. Šiuos tris sudėjus apie 200 gaunasi“, – sakė R. Matonis. 

Savaitgalį visoje šalyje dirba sustiprintos pareigūnų pajėgos, veikia tiek mobilūs tiek stacionarūs patikros postai, uždaryti į keliai į kurortus ir pajūrį. 

Užtikrinti judėjimo ribojimus policijai padeda pasieniečiai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, šauliai. 

R. Matonis anksčiau BNS sakė, kad darbo dienomis policija ketina daugiau naudoti mobiliuosius patikros postus, dažnai keičiant jų vietas. 

Vyriausybė judėjimo tarp savivaldybių draudimą be būtino reikalo yra pratęsusi iki sausio 31 dienos, tačiau peržiūrėti tvarką ketinama sausio viduryje, įvertinus epidemiologinę situaciją.

Nuo gruodžio vidurio, kai buvo įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė daugiau apie 50 tūkst. transporto priemonių.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite