Angle down Atgal

Šeškinės poliklinikos pacientams būtinoji pagalba bus teikiama Centro poliklinikoje

Siekiant apsaugoti sostinės Šeškinės poliklinikos medikus bei čia dirbantį personalą, taip pat pacientus po nustatytų kelių teigiamų koronaviruso atvejų poliklinikos darbas yra tęsiamas tik nuotoliniu būdu, o būtinosios pagalbos paslaugos bus perkeliamos į Centro polikliniką, praneša Vilniaus savivaldybė.

„Šioje situacijoje priimti sprendimai, nors ir nelengvi, buvo reikalingi apsaugoti tiek poliklinikos personalą, medikus, tiek ir gyventojus, kuriems reikės būtinosios pagalbos. Poliklinika dirbs nuotoliniu būdu, vadinasi, prireikus pasikonsultuoti su savo gydytoju, tokią galimybę poliklinika užtikrins. Gal pirmomis dienomis, kol nusistovės tvarka, gali visiems reikėti kažkiek kantrybės, bet tikslas yra vienas – žmonių sveikata. Ačiū Centro poliklinikai, kuri sutiko padėti perimant pacientus būtinajai pagalbai”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu artimiausiu metu Šeškinės poliklinika paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu, tai yra pacientus šeimos gydytojai galės konsultuoti telefonu, taip pat užtikrins elektroninių dokumentų, pavyzdžiui, receptų, nedarbingumo pažymėjimų, siuntimų į karščiavimo klinikas, kurie šiuo metu yra ypač aktualūs, išrašymą.

Nuo šiol Šeškinės poliklinikoje teikta būtinoji pagalba perkeliama ir teikiama Centro poliklinikoje. Gyventojas, kuriam reikės būtinosios pagalbos, taip pat odontologijos būtinųjų paslaugų turės telefonu kreiptis į Centro poliklinikos registratūrą ir informuoti darbuotojus, kad yra Šeškinės poliklinikos pacientas, taip pat nurodyti kreipimosi priežastį. Tuomet skambučių centras informuos gyventoją apie tolesnius veiksmus.

Dėl nėščiųjų priežiūros paslaugų ir planinio skiepijimo gyventojai turės susisiekti su savo gydančiuoju gydytoju, kuris nukreips paslaugoms į Centro polikliniką.

Gyventojai, kaip nurodoma savivaldybė pranešime, Centro poliklinikoje bus laukiami įprastu poliklinikos darbo metu – nuo 7 iki 20 val.

Šeškinės poliklinikoje yra registruota 80 000 pacientų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite