Angle down Atgal

Sesės dvynės ištekėjo už dvynių brolių: poros gyvena kartu ir turi vienodo amžiaus kūdikius

Dvi identiškos dvynės sesės įsimylėjo taip pat identiškus dvynius brolius. Poros pagimdė berniukus, kurie vienas nuo kito skiriasi tik mėnesiu.

@Stop kadras
@Stop kadras

33 metų Brittany ir Briana Deane maždaug tuo pačiu metu pastojo nuo savo partnerių 35 metų Joshu ir Jeremy Salyer’ių.

Dvynių ketvertukas susipažino muzikos festivalyje 2017 metais, o po pusmečio broliai dvyniai pasipiršo dvynėms sesėms.

Dvynių poros surengė bendras vestuves. Dabar gyvena tuose pačiuose namuose Virdžinijoje, JAV ir kartu kuria savo šeimas. Poros netgi turi vieną banko sąskaitą.

Briana ir Jeremy turi sūnų Jax, o Brittany ir Josh – sūnų Jett.

Poros rugpjūčio mėnesį paskelbė naujienas apie nėštumą savo bendroje „Instagram“ paskyroje: „Spėkit ką?? Abi poros yra nėščios!“

Įrašas tęsėsi: „Mes džiaugiamės ir esame dėkingi, kad patyrėme nėštumus praktiškai tuo pačiu metu. Mūsų vaikai bus ne tik pusbroliai, bet ir visiški genetiniai broliai ir seserys “, – džiaugėsi poros.

Jų „Instagram“ paskyroje dabar yra daugiau nei 90 tūkstančių sekėjų. Sekėjų maždaug 60 tūkstančių daugiau nei tada, kai jie paskelbė apie nėštumą rugpjūčio mėnesį.

Nors nėštumas tuo pačiu metu daugeliui gali būti labai netikėta, tačiau seserys jau anksčiau viename iš interviu buvo minėjusios apie savo planus pastoti tuo pačiu metu.

Seserys anksčiau yra sakiusios, kad tiek daug įvykių patyrus kartu, norėjosi ir šį įvykį patirti drauge:

„Patyrėme daugumą mūsų gyvenimo įvykių kartu – gimtadieniai, vairuotojo pažymėjimo gavimas, išleistuvės, sužadėtuvės ir dvigubos vestuvės. Norėtųsi ir šį svarbų įvykį mūsų gyvenime patirti drauge“, – pasakojo sesės.

 

Parengta pagal thesun.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite