Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „The Undoing“ (2020)

Santuoka kaip lygtis su nežinomaisiais. Psichoterapeutė Greisė gyvena tobulą gyvenimą: dėl kvalifikacijos, įžvalgumo ir tiesumo yra paklausi tarp klientų, ištekėjo už sėkmės lydimo vaikų onkologo Džonatano, augina vienturtį elitinėje privačioje mokykloje besimokantį smuiku grojantį sūnų, turi turtingą, mylintį ir palaikantį tėvą... Po 20 metų santuokos išlaikė puikius santykius su vyru, vertinama vaiko mokykloje – yra viena tėvų komiteto narių.

Tačiau viskas subyra kaip kortų namelis, kada po labdaros renginio mokyklai paremti randama nužudyta jauna komiteto narė ir netikėtai pradingsta mylimas vyras...

Ar iš tiesų pažįstame žmones, su kuriais gyvename? Nematome įspėjamųjų ženklų? Ar būtent todėl, kad mylime, nemokame pažvelgti tiesai į akis? Tiksliau, neprisiverčiame? Nenorime? Kiek galime apgaudinėti save ir apsimesti, kad nieko neatsitiko? Pateisinti? Ir kas būna paskutinis lašas?

Skaudi istorija su psichologine santuokos ir žmogaus analize. Paslaptimis, atveriančiomis naujas paslaptis. Ir nebegali apsimesti, kad nieko nenutiko, o įprastas laimingas gyvenimas nesikeis. Nes galiausiai esi priverstas pasirinkti.

Puikus 2020 m. HBO platformos 6 dalių miniserialas. Dar nuo „Eli Makbyl" laikų mėgstamas režisierius Davidas A. Kelly, kūręs nuostabųjį „Big Little Lies", „Goliath" ir kt.

Tikro talento nepaslepia net veido mimikai atsiliepiančios plastinės operacijos. Tad puikiai su rimtu psichologiniu vaidmeniu susitvarko gražioji garbanomis kresčiojanti Nicole Kidman. Kaip ir velniūkščių akyse, žavesio neprarandantis Hugh Grantas. Ir kaip paprastai net nebestebina senoji mokykla – filmo kokybės ženklu tampantis Donaldas Sutherlandas.

Todėl gero žiūrėjimo. Verta.

Apžvalgos autorė Asta Sara

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite