Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „Paris Police 1900“

La Belle Epoque Paryžius nebuvo toks jau gražus. Prezidentas miršta užsiimdamas seksu su meiluže. Prancūziją suskaldžiusi Dreifuso byla. Antisemitizmas, anarchizmas, smurtas, riaušės ir pogromai. Žiauri, korumpuota policija ir teismai. Šnipinėjimas, jokių priemonių nesibodintis karjerizmas ir valdžios alkis. Degradavęs teisingumas ir aristokratų, turtingųjų nebaudžiamumas. Spiritizmo seansai, šaukštelis opijaus „nusiraminti" ir kiti narkotikai.

Neištikimybės bylos ir jų baigtis: kalėjimas neištikimai žmonai ir laisvė meilužiui. O kartu pažangos užuomazgos. Spjūvis tuometei sistemai – moteris advokatė. Pirmasis telefonas. Daktiloskopijos, moterų kovos už savo teises pradžia ir kt. ...Susiskaldžiusiai, ties chaoso riba atsidūrusiai šaliai nuraminti ir problemas išspręsti iš užtarnauto poilsio prefektu pakviečiamas Lui Lepinas. Tuo pat metu iš Senos ištraukiamas lagaminas, kuriame randamas nužudytos jaunos moters torsas. Tirti bylą imasi jaunas, ambicingas, lengvų kelių neieškantis, tiesos trokštantis policijos inspektorius Antuanas. Kelias į tikslą itin vingrus... Pinta perpinta siužetinė linija. Noir stilistika. Išlaikyta intriga. Sudėtingi ir nevienaplaniai personažai.

Stiprūs moterų paveikslai. Purvas, skurdas ir prabanga. Puikiai atkurtas prieštaringas laikmetis ir panaudoti tikri faktai. Visa tai priežastys, dėl ko verta žiūrėti.

Prancūzija, 2021, 8 serijos. #Kinas

Apžvalgos autorė Asta Sara

IMDB

Kas gero ekranuose

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite