Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „Dark Desire“ (2020)

Tai vienas tų serialų, kuriais, deja, ilgai mėgautis neteks, nes jie tiesiog „susivalgo“ per greitai smalsumo tempiamo „o kas toliau?“ dėka.

Taigi, Meksikos televizijos ir filmų kompanija „Argos Comunicacion“ sukurtas serialas „Tamsus troškimas“ (angliškai „Dark Desire“, ispanų kalba pristatomas „Oscuro Deseo“ pavadinimu) pasakoja intriguojančią istoriją, kurią patys jos kūrėjai pristato keliais žodžiais: seksas, nusikaltimai, paslaptys, kraujas, intrigos, abejonės. Ir jie velniškai teisūs taip apibūdindami šį savo projektą!

Į siužeto gelmes nesiplėsiu, tik pora sakinių užsiminsiu, kad pats pasakojimas prasideda nuo to, kai ištekėjusi pagrindinė herojė Alma Solares (ją vaidina iš Meksikos telenovelių pažįstama aktorė ir dainininkė Maite Perroni) su savo geriausia drauge Brenda (aktorė Maria Fernanda Yepes) toli nuo namų praleidžia aistros kupiną savaitgalį, kuris tampa intriguojančios, erotiškos, supainiotos ir nenuspėjamos istorijos pradžia, palaipsniui įtrauksiančia visus serialo veikėjus į veiksmų sūkurį. Toliau pasakoti neverta, kur kas įdomiau bus viską išvysti!

Žiūrėdamas šį serialą netgi tikslinausi, ar tikrai kūryba meksikiečių, o ne ispanų? Kadangi pats pateikimas įprastoms Meksikos telenovelėms pakankamai tolimas ir, bent man asmeniškai pasirodė, būtų kur kas artimesnis ispaniškos minties trilerių kūrybai, kurių įtempto siužeto filmų atsiliepimais jau ne kartą buvo dalintasi.

Pati aktorių vaidyba, pradedant tiek Maite Perroni, tiek Dario Guerra įkūnijusiu Alejandro Speitzer‘iu, tiek kitais serialo veikėjais, taip pat abejonių nepaliko.

Populiarumo efekto pagrindimui belieka paminėti, kad šis serialas kino platformoje „Netflix“ patenka į žiūrimiausių Top 10 net 77-iose skirtingose pasaulio šalyse, o per pirmas 28 dienas jį peržiūrėjo daugiau kaip 35 milijonai vartotojų! Ar jūs tarp jų? 

Tad, jei mėgstate nusikaltimų, intrigų, melų ir nenuspėjamumo efektą kino ekrane, pirmyn į peržiūrą ir komentaruose lauksių jūsų įspūdžių ir nuomonės apie šį serialą!

Apžvalgos autorius Agnius Atstopas

IMDB: www.imdb.com/title/tt12540080/

Daugiau kino recenzijų rasite čia: Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite