Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „Call My Agent!“

Metas Europos kinui.

Kas yra 10 procentų? Tai dalis, už darbą atitenkanti aktoriaus agentui. Šis puikus prancūzų serialas – apie dar vieną, nematomą, kino pusę. Pasaulį su savo taisyklėmis ir dėsniais. 10 procentų – uždarbį, dėl kurio kovoja agentai, ir kartu prakeikimą, nes dėl to jie vadinami maitvanagiais, į antrą planą nustumia šeimas, neturi laiko draugams, ilgalaikiams santykiams, asmeniniam gyvenimui. Mat savo globojamam aktoriui privalo būti pasiekiami kiaurą parą, bet kada atlėkti padėti, paguosti, padrąsinti, išpręsti konfliktus su kitais aktoriais, režisieriais, scenarijaus autoriais, vyrais, žmonomis, vaikais, mylimaisiais... Visomis priemonėmis kovoti, kad jam būtų skiriamas vaidmuo. Kuo geresnėmis sąlygomis. Pagaliau būti aktoriui nepakeičiamam, kad šis neišeitų į kitą agentūrą... Nuolatinė sekinanti kova už vietą po saule. Sau, savo aktoriui ir agentūrai.

Taip kuriamas pasaulis paliečiant daugybę bendražmogiškų temų ir problemų, atskleidžiant daugiasluoksnį kino veidą abiejose ekrano pusėse.

Net ir kino žvaigždėms nepavaldus laikas, raukšlėmis pažymintis veidus ir nebeleidžiantis gauti trokštamų vaidmenų. Aktorių kaprizai, vaidybos inspiracijos. Vaidmens kaina. Skirtumas tarp vaidinti ir iš tiesų jausti. Meilė. Žvaigždžių gyvenimas. Neištikimybė. Nesantuokiniai vaikai. Pataikavimas ir siekis įtikti. Manipuliacijos, melas ir nutylėjimai. Šlovė ir jos užkulisiai. Tikslo siekis bet kokia kaina.

Ir visa tai – su begaline meile kinui. Nes jis yra „net ir tada, kai viskas blogai". Kaip ir šuo Žanas Gabenas:) Ir visa tai – su tik prancūzams būdingu lengvumu. Ir muzika, muzika, muzika...

Prancūzų žvaigždynas, vaidinantis save. Cecile de France, Nathalie Baye, Christopheris Lambert'as, Guy Marchand'as, Virginie Efira, Isabelle Adjani, Fabrice'as Luchini, Juliette Binoche, Jean'as Reno, Monica Bellucci, Isabelle Hupert ir kt.

2015–2020 m. 4 sezonai. Ketvirtasis išleistas šiemet. Žiūriu antrąjį.

Nuostabiai praleistas laikas. Ačiū „Netflix".

#VertasKinas

Apžvalgos autorė Asta Sara

Daugiau kino recenzijų rasite čia: „Kas gero ekranuose?“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite