Angle down Atgal

Serganti alytiškė: „Buvau išvaryta iš poliklinikos“

Į portalą Dzūkijosveidas.lt kreipėsi alytiškė, kuri skundėsi negalinti patekti pas savo šeimos gydytoją Alytaus poliklinikoje. Esą apie 14 val. prie įstaigos durų ją pasitiko kelios, STOP juosta ir medicininėmis kaukėmis „apsiginklavę“ darbuotojos, kurios piktu tonu liepė apsisukti ir keliauti namo, o visus reikalus susitvarkyti telefonu.

„Tą norėjau padaryti dar ankstų rytą. Paskambinau į registratūrą, pasakiau, kad blogai jaučiuosi, turiu temperatūros, kosėju, pasiteiravau, ar dėl esamos padėties šalyje galėčiau nedarbingumo pažymą susitvarkyti telefonu. Buvau patikinta, kad to padaryti negaliu, turiu atvykti į polikliniką pas savo šeimos gydytoją“, – pasakojo jauna moteris.

Ji baiminasi, kad šio vizito pasekmės nebūtų liūdnesnės, mat jai esant poliklinikoje atėjo ir vyras, kuris teigė, kad nori pasitikrinti, mat prieš tris dienas sugrįžo iš šalies, kuri įtraukta į koronaviruso rizikos šalių sąrašą ir šiandien pasijuto blogai – karščiuoja, skauda gerklę, kosėja.

„Gerai, jei tam vyrui ne joks koronavirusas, bet jeigu – ne? Jis vaikšto ieškodamas pagalbos ir platina ligą. Toks Alytaus poliklinikos darbo neorganizuotumas, pacientų neinformavimas gali pridaryti daugybę žalos“, – sako alytiškė.

Telefonu susisiekus su Alytaus poliklinikos direktoriumi Mariumi Jasaičiu, šis patikino, jog nieko panašaus įstaigoje nevyksta, pas gydytojus esą patenka visi, kuriems to reikia. „Ryte buvo kilę menkų nesklandumų, bet dabar viskas yra gerai. Atvažiuokite ir patys įsitikinsite“, – nedaugžodžiavo įstaigos vadovas.

Tiesa, sugrįžusi į namus, moteris ir vėl pasiskambino į Alytaus polikliniką, pasiteirauti kaip elgtis toliau, nes sveikatos būklė blogėja, šeimos gydytojo konsultacija jai būtina. Darbuotoja patikino, jog į polikliniką ši geriau neitų, pasiūlė telefonu sujungti su gydytojo kabinetu, tačiau šis neatsiliepė.

Daugiau Dzūkijos krašto naujienų rasite čia: „Dzūkijos veidas“

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite