Angle down Atgal

Sergančiųjų COVID-19 Mažeikių rajone registruotas vienas atvejis

Naujausios rajono žinios (10.55 val., šeštadienis).

Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centras paskutiniąją parą į Respublikinę Šiaulių ligoninę dėl COVID-19 išvežė vieną rajono gyventoją.

Per visą karantino laikotarpį „greitoji pagalba“ iš Mažeikių išvežė 23 asmenis.

Pradėjus veikti Telšių mobiliajam patikros punktui jo darbo valandomis 8.00–20.00 val. asmenys tyrimams nukreipiami į šį punktą. „Greitoji“ žmones į Šiaulius veža tik punkto ne darbo laiku.

MOBILUSIS PUNKTAS TELŠIUOSE

Iš kovo 25 d. (trečiadienį) paimtų mėginių – du teigiami. Vienas iš jų – Mažeikių rajono. Apie tyrimų rezultatus pranešta vakar (kovo 27 d.).

Iš Mažeikių į Šiaulius vakar „greitosios“ išvežtas asmuo gydomas. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras aiškinasi, su kuo žmogus bendravo, kur keliavo, kaip galėjo užsikrėsti – atliekamas epidemiologinis tyrimas.

Kovo 27-ąją tyrimams paimti 62 mėginiai. Daugiau kaip pusė iš jų – Mažeikių rajono.

Per keturias punkto veiklos dienas iš viso paimti 164 mėginiai iš visos apskrities – Telšių, Mažeikių, Plungės bei Rietavo – gyventojų. Patikslintais duomenimis: kovo 24 d. – 19, kovo 25 d. – 49, kovo 26 d. – 34, kovo 27 d. – 62.

Tyrimų rezultatai tiesiogiai pranešami Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, tyrimus pateikusiems asmenims ir jų šeimos gydytojams.

Detali informacija pagal atskiras savivaldybes viešai skelbti neteikiama.

SAVIIZOLIACIJA

Saviizoliacijai Savivaldybė yra apgyvendinusi 100 rajono gyventojų, grįžusių iš užsienio.

Vakar Savivaldybė organizavo 9 rajono gyventojų, tądien grįžusių iš užsienio, parvežimą į saviizoliacijos vietas rajone.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite