Angle down Atgal

SEO – šių laikų raktas į sėkmingesnį verslą

SEO (angl. Search Engine Optimization) apima veiksmus, kuriais siekiama reklamuoti svetainę paieškos rezultatų puslapiuose. Visa tai daroma dėl paieškos variklių populiarumo, siekiant verslo tikslų.

„SEO sprendimai“ komanda savo klientus užtikrina, kad jei vartotojai ar potencialūs pirkėjai ko nors ieško internete, jie dažniausiai naudojasi „Google“. Iš kur tai žinoma? Paprasčiausiai „Google“ paieškos sistema yra įrankis, kurį vartotojai renkasi dažniausiai – net 97 % atvejų.

SEO: tai visas kompleksas veiksmų, orientuotų į svetainės kokybę

SEO padeda verslui patraukliau pristatyti savo svetainę ir būti matomam kuo aukštesnėse natūralios paieškos rezultatų pozicijose. Visa tai tam, kad vartotojams būtų lengviau gauti tikslinius pasiūlymus, kai jie į paieškos laukelį įveda konkrečią užklausą (raktinį žodį).

SEO atliekamo darbo tipas priklauso nuo svetainės specifikos ir nusistovėjusio bendradarbiavimo sąlygų. Paprastai strateginiai SEO aspektai yra šie: rinkos ir raktinių žodžių tyrimas (raktažodžių, paieškų apimties per mėnesį vertinimas), konkurentų tyrimas (jų vartojami raktiniai žodžiai ir strategijos), techninis optimizavimas paieškos sistemoms (visų techninių kliūčių, neleidžiančių paieškos sistemoms nuskaityti svetainės turinio, pašalinimas; puslapių indeksavimas), puslapio optimizavimas (puslapio elementų pritaikymas prie tikslinių raktinių žodžių), išorinis optimizavimas (nuorodų kūrimo strategijos ir metodai, didinantys svetainės vertę, autoritetą ir patikimumą), turinio kūrimas, konversijų optimizavimas, teigiamos vartotojo patirties kūrimas, efektyvumo ataskaitos klientui.

Labai svarbu pasirinkti profesionalius ir savo darbą išmanančius specialistus, kurie žino, kaip turi būti įgyvendinami SEO paslaugos etapai. „SEO sprendimai“ komanda dirba ne tik Lietuvos rinkai, bet turi ir tarptautinės patirties.

SEO reikšmė: ar žinote, kad...

  • Šiandien „Google“ paieškos sistemos algoritmai remiasi daugiau nei 200 įvairių kriterijų ar požymių, leidžiančių nuspėti ar atpažinti, ko iš tikrųjų ieško vartotojas.
  • 79 % Lietuvos vartotojų internetu naudojasi kasdien arba beveik kiekvieną dieną – tai daugiau nei du milijonai potencialių vartotojų.
  • „Google“ yra populiariausia paieškos sistema tarp vartotojų – ja naudojasi daugiau nei 95 % visų vartotojų.
  • Atlikto tyrimo rezultatai atskleidė, kad iš kiekvieno internetinio pardavimo skelbimai paieškos sistemoje generuoja 2,6 pardavimo tradicinėse parduotuvėse.
  • Organinės (natūralios) paieškos rezultatai sukuria 24 % pardavimų internetu.
  • 63 % vartotojų per pastarąsias 30 dienų įsigijo produktą / paslaugą internetu.

SEO reikšmė ir svarba yra grindžiama faktais ir tai yra labai svarbus įrodymas, kad SEO nauda verslui neginčytina.

Jei nusprendėte išbandyti SEO, turite žinoti...

SEO sprendimai“ specialistai teigia, kad kiekvienas klientas apie SEO paslaugą turi žinoti tam tikrus aspektus ir atsižvelgti į tai, kad:

  1. SEO yra ne vienkartinis veiksmas, o gana ilgas procesas. Norint pasiekti aukštą reitingą, reikia įvairių specialistų dalyvavimo, taip pat laiko ir pastovumo, nuolatinių pastangų.
  2. SEO yra įspūdingu tempu besivystanti sritis. „Google“ reguliariai atnaujina savo algoritmus (net kelis tūkstančius kartų per metus), kad jie būtų kuo tikslesni. Viskas daroma tam ir taip, kad paieškos variklis rodytų rezultatus, kurių nori vartotojai.
  3. „Google“ anksčiau ir „Google“ po dešimtmečio yra skirtingos aplinkos. Paieškos sistema pasikeitė vizualiai, skaičiuojant puslapių reitingą atsižvelgiama į daugiau kriterijų. SEO reikalauja daug žinių ir dar daugiau lankstumo. Šiandien kelių veiksmingų metodų gali tiesiog nepakakti, būtini ir inovatyvūs sprendimai.
  4. SEO efektyvumas priklauso nuo investicijų (dažnu atveju tai reiškia laiką ir reklamuojamos svetainės potencialą, įskaitant jos turinį, istoriją ir kt.) bei SEO komandos įgūdžių (SEO yra komandos darbas).

Kodėl „SEO sprendimai“ komanda?

Jei jūsų klientai naudojasi paieškos sistema... ir jūs norite būti matomi, surasti vartotojų – „SEO sprendimai“ komanda jūsų paslaugoms! Paprašykite išsamios informacijos šiandien. Išnaudokite reklamavimo paieškos sistemose galimybes!

https://seosprendimai.lt/seo-paslaugos

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite