Sportas2019 m. Balandžio 17 d. 21:35

Sensacija LKL – autsaideris „Nevėžis“ Vilniuje tėškė antausį „Rytui“

BC Kėdainių „Nevėžio" Feisbuko paskyros archyvo nuotr.

80323

LKL rungtynėse Vilniuje „Rytas“ netikėtai 68:70 (18:13, 10:21, 23:15, 17:21) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“, kuris nutraukė dvylikos pralaimėjimų seriją ir iškovojo vos penktą pergalę šį sezoną.

Pirmąjį kėlinį vilniečiai laimėjo 18:13, bet antrajame sukrapštė vos 10 taškų ir po pirmosios rungtynių dalies atsiliko 28:34.

Įtemptose rungtynėse nei viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo. Nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti tris minutes, „Nevėžis“ pirmavo 65:60. Dereko Needhamo tritaškis netrukus persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 68:67. Martinas Junakovičius sugrąžino pranašumą Kėdainių klubui 69:68. DJ Seeley nepataikė iš toli. „Nevėžio“ krepšininkai taip pat netaikliai atakavo, tačiau kamuolį atkovojęs Einaras Tubutis jį išleido į užribį.

Vilniečiams beliko greitai prasižengti. Martynas Varnas pataikė vieną baudos metimą ir „Rytas“ turėjo 7 sekundes suregzti atakai, bet nieko nesukūrė ir pralaimėjo.

Tik penkias minutes žaidė „Ryto“ bokštas Arciomas Parachouskis, kuris greičiausiai patyrė smulkią traumą. Jį pavadavo Martynas Echodas ir jaunasis Einaras Tubutis, pelnęs 8 taškus.

Vilniuje vykusiose rungtynėse „Ryto“ sirgaliai pirmąjį kėlinį praleido tyloje. Taip B tribūna pagerbė mirusį sirgalių Martyną.

23 pergales turintis „Rytas“ LKL atsilieka tik nuo trimis pergalėmis daugiau turinčio Kauno „Žalgirio“.

Kėdainių ekipa su 5 pergalėmis ir 27 pralaimėjimais yra LKL autsaiderė.

„Rytas“: DJ Seeley 15, A.Butkevičius 11, M.Echodas 10.

„Nevėžis“: G.Maldūnas 18, Z.Hearstas 12, M.Junakovičius 11.