Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą (nuo jų dar bus nuskaičiuoti mokesčiai ~ 40 proc.), tiesiog išsiuntę SMS (Bitė, Telia, Tele2) žinutę su tekstu: LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5
Angle down Atgal

Senolį Merkurijų norėjo iškeisti į jaunesnį šunį

Senolis Merkurijus šiuo ilgesingu žvilgsniu ieško namų, kuriuose būtų mylimas ir saugomas. Šunelį rasite „Šiaulių letenėlėje“.

Norite paremti „Šiaulių letenėlės“ veiklą?

Pirmą karta šis senoliukas nuostabiu apšarmojusiu kailiuku buvo pastebėtas vasario 26 d. Šiauliuose, prie Akropolio, prie laidojimo namų, o vakare vis laukė kažko prie Saulės tako 4 laiptinės. Kovo 2 d. rastas klaidžiojantis Gegužių kaime, bet ten jam pasisekė, nakčiai buvo priglaustas neabejingos moters, o kovo 3 d. senolis jau mūsų globoje Sneigiuose.

Neilgai trukus atsirado ir šio šunelio, kurį pas save pavadinimo Merkurijumi, šeimininkas. Lyg ir norėjęs savo šunį susigrąžinti, po to vis tik jį iškeisti į „kokį jaunesnį“, galiausiai nieko nepešęs dingo. Gal ir gerai. Nes šis šuo nusipelno kur kas daugiau!

Merkurijų pamilome iškart! Kitaip ir neįmanoma, nes jis – superinis šuo. Kad ir senolis, tačiau dar toks guvus šypsniukas. O kokio draugiškumo! Tikrai būtų šaunus kompanionas.

Šunelis vakcinuotas, čipuotas.

Merkurijus gali būti dovanojamas pagal ir programą „Draugas senjorui“.

Susisiekite tel. 867612231

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite