Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

4793

Savaitgalį Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos sporto bazėje vyko 2017 metų Kauno rajono seniūnijų sporto žaidynės. Jose dalyvavo beveik 300 sporto entuziastų, norinčių išbandyti savo jėgas.

Daugiausiai komandų atvyko iš Garliavos miesto, Kačerginės, Akademijos Neveronių, Zapyškio, Raudondvario, Ringaudų, Ežerėlio, seniūnijų.

Jos varžėsi šaškių, šachmatų, stalo teniso, futbolo, krepšinio šaudymo, tinklinio, smiginio varžybose.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Neveronių seniūnijos komanda, antrąją užėmė Kačerginės seniūnijos atstovai, trečiąją – Garliavos miesto seniūnijos sportininkai.

Seniūnai ir jų pavaduotojai rungėsi smiginio, šaškių ir vienos pramoginės rungties varžybose. Stipriausias buvo ir I iškovojo Babtų seniūnas Jonas Praškevičius, II – Domeikavos seniūnė Lina Stragienė, III -ąją – Akademijos seniūnė Dovilė Aukštuolienė.

Visos komandos, laimėjusios pirmąsias vietas, iškovojo teisę atstovauti savo seniūnijai ir Kauno rajonui 10–ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo, apskrities, varžybose. Šiais metais jos vyks Jonavoje, rugpjūčio-spalio mėnesiais.. Mūsų rajono komandos dėl teisės patekti į finalines X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynes, rungsis su Kėdainių, Kaišiadorių, Ukmergės, Birštono, Kauno miesto ir Elektrėnų savivaldybės komandomis.