Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Seniūnijų varžybose – biržiečiams garbinga antroji vieta
Sportas2020 m. Rugsėjo 15 d. 16:23

Seniūnijų varžybose – biržiečiams garbinga antroji vieta

Reporteris AustėjaŠaltinis: Etaplius.lt

145907

Biržų rajono savivaldybės komandos dalyvavo Panevėžyje vykusiose XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Panevėžio zonos varžybose. Varžybose dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono, Pasvalio, Kupiškio ir Biržų rajonų seniūnijų komandos.

Komandos varžėsi futbolo, krepšinio, tinklinio, šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio ir virvės traukimo rungtyse.

Virvės traukimo varžybose Biržų komanda iškovojo pirmąją vietą. Senjorai 3x3 krepšinio varžybose iškovojo antrąją vietą. Vyrų 3x3 krepšinio komanda užėmė trečiąją vietą. Moterų 3x3 tinklinio komanda iškovojo trečiąją vietą. Smiginio varžybose biržiečiai buvo treti. Vyrų 5x5 futbolo komanda iškovojo trečiąją vietą. Biržų šachmatininkai iškovojo antrąją vietą. Stalo teniso komanda užėmė antrąją vietą.

Į finalines Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybas pateko: vyrų ir veteranų krepšinio, virvės traukimo, smiginio, moterų tinklinio, stalo teniso ir šachmatų komandos.

Bendroje įskaitoje Biržų rajono savivaldybės komandos surinko 37 taškus ir užėmė antrąją vietą. Vienu tašku daugiau surinko Panevėžio miesto komanda. Trečioje vietoje liko Panevėžio rajono, ketvirtoje – Kupiškio rajono ir penktoje – Pasvalio rajono komandos.
Sveikiname zoninių varžybų nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmės finalinėse varžybose Palangoje.

Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.