Utena

Jono Vilko nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

134924

Karantinui švelnėjant atnaujintos 2020 metų Utenos seniūnijų sporto žaidynių varžybos. Sužaistos tinklinio ir futbolo varžybos.

Moterų tinklinio varžybose trims komandoms surinkus vienodai taškų, žaidynių nugalėtoja tapo Leliūnų seniūnijos komanda. Šios komandos garbę gynė Otilija Juozelskienė, Erika Jancevičienė, Inga Valuntė. Antrąją vietą užėmė Tauragnų seniūnijos, trečiąją – Užpalių seniūnijos tinklininkės.

Tarp vyrų pirmąją vietą iškovojo Vyžuonų seniūnijos tinklinio komanda, kuriai atstovavo Bronius Baravykas, Dalius Balaišis, Algirdas Balaišis ir Mindaugas Turauskas, antri – Utenos seniūnijos tinklininkai, treti – Daugailių.

Futbolo varžybose po atkaklios kovos laimėjo Sudeikių seniūnijos komanda, kurioje žaidė Dalius Drebulis, Lukas Masiulis, Ramūnas Paškevičius, Ramūnas Bulka, Alfredas Samuolis, Marius Andrijauskas, Saulius Auškalnis. Antri buvo Leliūnų seniūnijos, treti – Daugailių seniūnijos futbolininkai.

Seniūnijų sporto žaidynėse, likus krepšinio ir virvės traukimo varžyboms, pirmoje grupėje pirmauja Leliūnų seniūnija (43 taškai), antroje grupėje – Daugailių seniūnija (25 taškai).