Angle down Atgal

Se­niau­sias Ang­li­jo­je te­be­vei­kian­tis šal­dy­tu­vas skai­čiuo­ja 90 me­tų

Kiek me­tų jū­sų šal­dy­tu­vui? Kad ir koks be­bū­tų at­sa­ky­mas, to, ku­ris nau­do­ja­mas Ang­li­jo­je, am­žiaus, ko ge­ro, nie­kas ne­pra­lenks. Vie­na šei­ma na­muo­se te­be­tu­ri prieš dau­giau nei 90 me­tų pa­ga­min­tą šal­dy­tu­vą. Jis, be­je, te­be­vei­kia.

1930 metų gamybos „Electrolux“ šaldytuvas šeimos namuose atsirado 1949-aisiais. Įdomiausia, kad tąsyk pora nusprendė, jog šaldytuvas taps šeimos relikvija ir bus perduodamas iš kartos į kartą.

Buvęs geležinkelio darbuotojas – 81 m. Robertas sako, kad šaldytuvas stovi garaže. „Tai senas darbinis arklys. Jis neabejotinai užsitarnavęs ilgo veikimo medalį. Mes jį naudojame per Kalėdas, kai reikia papildomos vietos maistui laikyti, arba vasarą, kai sudedame obuolius“, – pasakoja vyras.

Tiesa, neseniai sugedus šiuolaikiniam šaldytuvui, būtent šis senukas vėl tapo ypač reikalingas.

Jį nupirko vyro uošviai. Robertas su žmona jį gavo 1949 m., tada, kai turėti šaldytuvą, pasak jo, galėjo tik retas. Pora jį pasiėmė kartu į Saseksą, kur gyveno 40 metų, vėliau – į Glosteršyrą. „Tai šeimos relikvija. Mes su viltimi jį perduosime kitoms kartoms“, – sako Robertas.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite