Angle down Atgal

Senelių ir anūkų meilė – amžina!

Priešpaskutinę lapkričio dieną į Šiaulių „Romuvos" progimnaziją susirinko gausus būrys senelių iš visos Lietuvos į jau tradicija tapusią Senelių šventę. Tai diena, kupina džiaugsmo akimirkų, nes visas dėmesys – Seneliams. Trečiokai atsakingai ir kruopščiai ruošėsi šventei ,,Senelių ir anūkų meilė – amžina!". Klasėse rengė kūrybinių darbelių, piešinių parodėles, rinko pačius šilčiausius padėkos žodžius, ruošė dovanėles.

Renginį sveikinimo žodžiu bei gražiais palinkėjimais pradėjo pradinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Puzarienė. Senelius džiugino šokių studijos, vadovaujamos mokytojos Adelės Gružienės, „Žalnieriukas“ nuotaikingais pasirodymais. Skambiais žodžiais ir eilėmis trečiokai dėkojo savo seneliams už švelnumą, gerumą, rūpestį ir meilę. Mokiniai dainavo, šoko, dovanojo savo rankutėmis darytas dovanėles. Renginio pabaigoje, skambant dainai „Žemėj Lietuvos“, mokiniai susikabinę rankutėmis apjuosė salę.

Kiek nedaug kartais mums visiems reikia – šypsenos, skambios dainos ir susibūrimo visiems kartu. Svečiai išsinešė į savo namus dalelę šventės šurmulio, džiaugsmo ir šiltų prisiminimų.

Pradinių klasių mokytoja Angelė Laucienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite