Angle down Atgal

Senamiestyje įrengta dar viena poilsio erdvė

Kėdainių senamiesčio Radvilų gatvėje baigta įrengti išskirtinė žaidimų ir poilsio erdvė. Ši vieta yra dar viena aktyvi poilsio vieta vaikams ir suaugusiems. Kol kas naująją erdvę dar supa apsauginė tvora, tačiau pasibaigus karantinui, kėdainiečiai ir miesto svečiai laiką galės leisti naujoje vietoje.

Darbai baigti

Darbus minėtoje vietoje vykdė uždaroji akcinė bendrovė „CoReal“. Kėdainių miesto senamiestyje sukurta viešoji erdvė, kurioje įrengta multifunkcinė poilsio zona: čia pastatyti suolai, pavėsinė, sūpynės, stalo teniso ir stalo futbolo, šachmatų stalai, dviračių stovas, įrengtas masažinis takas.

Kad erdve būtų galima naudotis ir sutemus, padarytas apšvietimas.

Projekto vertė siekia daugiau kaip apie 110 tūkst. eurų. Lėšas skyrė Europos Sąjungos fondai ir Kėdainių rajono savivaldybė.

Dalis didelio projekto

Radvilų gatvės poilsio zonos įrengimas yra projekto „Kompleksiškas Kėdainių miesto upių prieigų sutvarkymas sukuriant patrauklias viešąsias erdves bendruomenei ir verslui“ dalis.

„Rinkos aikštė“ jau rašė, kad Kėdainių senamiesčio erdvės buvo atnaujinamos nuolat – čia įrengto ne tik poilsio zonos, bet ir automobilių stovėjimo aikštelės. Naujos aikštelės įrengtos tarp Radvilų gatvės ir Valstybinės mokesčių inspekcijos Kėdainių poskyrio, prie muzikos mokyklos, nauja aikštelė ir poilsio erdvė įrengta prie Nevėžio upės ties Didžiosios Rinkos aikšte.

Didelės pastangos

Kėdainių rajono savivaldybės adminitracijos direktorius Arūnas Kacevičius pažymėjo, kad savivaldybė skiria didžiulį dėmesį viešųjų miesto erdvių atnaujinimui.

„Siekiame, kad viešosios erdvės kaip įmanoma labiau atitiktų gyventojų aktualiuosius poreikius ir architektūriniu požiūriu dar labiau puoštų senamiestį. Ypač norima, kad tos erdvės prisidėtų prie jaunimo laisvalaikio praleidimo įvairovės ir gerintų visų miestiečių sveikatą bei galimybes sportuoti ir įdomiai leisti laisvalaikį, o atsiradę nauji objektai trauktų tiek rajono gyventojus, tiek miesto svečius į mūsų senąjį miestą“, – sakė A. Kacevičius.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite