Angle down Atgal

„Sekundė pliusams“: kuo skiriasi reklaminiai ir nereklaminiai straipsniai

Kokie skirtumai tarp reklaminio ir nereklaminio pobūdžio straipsnių? Kada Jūsų pateiktą straipsnį patvirtins redakcija? Apie visa tai pasakoja naujienų platformos Etaplius.lt Vyr. redaktorė Irma.

Pakalbėjome ir apie autorines teises, ir apie registraciją portale, tad jūs jau esate pasiruošę parengti ir pateikti straipsnį.

Pradėkime nuo to, kad siųsti naujienas elektroniniu paštu – vakarykštis dalykas. Laiškai paskęsta tarp visų kitų, todėl geriausia straipsnį įsikelti patiems.

Jei nesate prisiregistravęs Etaplius.lt vartotojas, jūs galėsite pateikti naujieną, tačiau negalėsite sekti jos gyvavimo – tai yra peržiūrų skaičiaus, redakcijos komentarų.

Prisiregistravęs vartotojas prisijungęs gali įkelti naujieną, palikti komentarų redakcijai ir gauti atsakymą, stebėti peržiūrų skaičių bei matyti visus savo straipsnius vienoje vietoje.

Kalbant apie straipsnių įkėlimą į naujienų mainų platformą Etaplius, reikia paminėti, kad ne visi straipsniai iš karto išvysta dienos šviesą.

Redakcija straipsnius skirsto į reklaminio ir nereklaminio pobūdžio.

Nereklaminio pobūdžio straipsniais galime vadinti informacinius pranešimus, švietėjiškus, mokomuosius straipsnius, sėkmės istorijas, kvietimus į nemokamus renginius bei edukacijas, naujienas, aktualijas, iškeltas problemas, nuomones. Taip pat laukiamos recenzijos, mokslinės publikacijos, apžvalgos, mokyklų, bendruomenių naujienos.

Nereklaminio pobūdžio straipsniai, turintys susijusią iliustraciją, atitinkantys etikos principus, iš karto būna publikuojami.

Reklaminio pobūdžio turiniu laikomi SEO straipsniai, viešųjų ryšių kampanijos, straipsniai su įmonės pavadinimu, logotipu, aktyviomis nuorodomis bei rekvizitais, politinės kampanijos pranešimai, informacija apie mokamus renginius.

Norėdami talpinti tokius straipsnius, pirma turėtumėte susisiekti su mūsų reklamos skyriumi ir suderinti tolimesnį procesą.

Mūsų redakcija dirba kiekvieną savaitės dieną, iki 22 valandos jūsų pateikti straipsniai bus publikuojami tą pačią dieną.

Sekite mūsų naujienas YouTube, Facebook bei Instagram puslapiuose ir, žinoma, Etaplius.lt platformoje.

ETAPLIUS – PLATFORMA TAVO NAUJIENAI!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite