Angle down Atgal

Sekundė pliusams: kaip, priimant sprendimus, išgirsti vidinį savo balsą?

Naujoje podcast'o Sekundė pliusams dalyje vidinių pokyčių trenerė Simona Ampiainen kalba apie vidinį balsą. Jis itin svarbus priimant sprendimus, kaip jį išgirsti?

„Būk sąžiningas: ar būna, kad pradėjus kokį nors darbą jo nepabaigi? Po to save kaltini, kad neturi valios, motyvacijos? Taip nutinka tada, kai neklausome savo vidinio balso“, – sako S. Ampiainen.

Kad išgirstumėte vidinį balsą, reikia nurimti. Sprendimai dažnai priimami veikiant emocijoms. Esame įpratę galvoti, kad pasiduoti niūrioms emocijoms yra blogai, tačiau nepagalvojame, kad geros emocijos irgi gali padaryti žalos. Džiaugsmas, entuziazmas sufleruoja, kad turime imtis veiklos čia ir dabar, privalome veikti. Čia kartais apsigauname.

„Rekomenduoju su mintyse besisukančiu sprendimu išmiegoti bent vieną naktį. Nurimę nuo užplūdusio adrenalino paklauskite, ar to tikrai norite ir ar tai jus džiugins“, – pataria trenerė. Patyrinėkite, ar už noro nesislepia siekis kam nors kažką įrodyti ir ar tai tikrai jūsų noras.

Skubos pasaulyje žmogus nebeskiria laiko pajausti tikrą užplūdusių emocijų reikšmę ir nori greitai priimti sprendimus neįsiklausydamas į savo vidinį balsą.

Kaip išmokti nepasiduoti pasaulio greičiui ir luktelėti bei išgirsti, kokią žinią perduoda mūsų kūnas?

Apie trenerę ir kaip išgirsti vidinį balsą daugiau sužinoti galite čia: www.laimedarbe.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite