Angle down Atgal

Seksualūs naktinukai moterų figūrai išryškinti ir vyro aistrai sužadinti

Šilta minkšta pižama simbolizuoja jaukumą ir patogumą, tuo tarpu seksualūs naktinukai – aistrą ir geismą. Kiekviena moteris šaltais žiemos vakarais svajoja apie patogius miegui skirtų rūbų komplektus, tačiau ne vien komfortiški ir uždari rūbai turėtų būti moters spintoje. Taip pat vertėtų turėti bent vieną išskirtinei nakčiai skirtą derinį. Kokį rinktis, kodėl kartais minkštas kelnes verta iškeisti į plonus naktinukus bei kodėl jie taip intriguoja vyrus?

Kodėl vietoj minkštos pižamos turėtumėte rinktis nėrinius?

Seksualus apatinis trikotažas moterims suteikia daugiau nei jos kartais gali pagalvoti. Be to, seksuali apranga gali būti ir labai skirtingų modelių. Juk tikrai kyla klausimas, kam ta seksuali apranga, jei norint sužadinti aistras lovoje galima tiesiog atidengti daugiau nuogos odos ir tiek?

  1. Verta akcentuoti, kad atlasiniai naktinukai leidžia moteriai labiau pasitikėti savimi. Šiek tiek atidengta oda atrodo elegantiškai, subtiliai ir ypač seksualiai.
  2. Savimi pasitikinti moteris taip pat atrodys ir jausis seksualesnė. Nėriniuoti apatiniai drabužėliai gali sukelti lovoje dar daugiau aistrų, ypač, kai mergina lengvai gali tapti iš kuklutės į žavią gundytoją.
  3. Be to, niekas taip gerai neišryškina kūno linijų ir formų kaip tinkamas apatinis trikotažas. Minkšta pižama gundančias moters linijas paslepia, o seksualus apatinis trikotažas moterims leidžia pasijusti deivėmis.

Tad ar tai bus naktinukai, ar kitokia seksuali apranga, bent vienas komplektas turėtų gulėti kiekvienos merginos ir moters apatinių stalčiuje.

O kas patinka vyrams?

Kiekvienas vyras į šį klausimą galėtų atsakyti skirtingai. Turbūt ir pačios moterys gali pasakyti, kad nuogos odos atvirumas niekaip nesukels tokios aistros ir geismo, kaip truputis paslapties, pasitelkiant nėrinius. Nuogumas ilgainiui gali nebejaudinti taip stipriai kaip santykių pradžioje. Būtent dėl šios priežasties kuriamas intriguojantis ir subtilus seksualus apatinis trikotažas moterims.

Favoritu didžiosios dalies vyriškosios lyties atstovų laikomi ne naktinukai, o juodi, nėriniais puošti apatinių ir liemenėlės komplektai. Jų nuomone, seksuali apranga pirmiausiai turėtų patikti pačiai merginai, o ne partneriui.

Seksualūs apatiniai drabužiai gali įaudrinti vyrus, jie žvelgs į savo moteris su didesne aistra nei įprastai, nes tai bus kažkas neįprasto, nekasdieniško. Tokia apranga gali prisidėti ir prie poros emocinio ryšio stiprinimo. Lygiai taip pat daug įtakos tarpusavio ryšiams turi ir seksualinio gyvenimo ypatumai. Jei miegamajame trūksta aistros ar norite įnešti šiek tiek ugnelės, naujas komplektas apatinių ar naktinukai gali išspręsti šią problemą, o dažnesni aistringi lytiniai santykiai sustiprintų ir emocinį poros ryšį.

Kaip išsirinkti tinkamiausią naktinukų komplektą?

Kaip rinktis bei į ką atkreipti daugiau dėmesio, kad pasirinkta seksuali apranga būtų ne tik graži, bet ir patogi? Pateikiame kelis esminius kriterijus, kuriais vertėtų vadovautis kiekvienai moteriai, užsukusiai į apatinio trikotažo saloną.

  1. Žinokite savo apimtis bei krūtinės dydį ir nesirinkite specialiai pamažinto modelio. Per mažas apatinis trikotažas ne tik neatrodys seksualiai, bet taip pat bus nepatogus, todėl greičiausiai likusį laiką gulės paslėptas giliausiame stalčiaus kampe;
  2. Svarbu ne tik apimtys, bet ir kūno formos tipas. Atsižvelkite į savo kūno ypatybes ir žinokite ką norite išryškinti, o ką norėtumėte paslėpti. O jau besimatuodamos matysite, kas Jums tinka, o kas atrodo nekaip;
  3. Vadovaukitės savo nuojauta, o ne koncentruokitės į tai, kas patinka Jūsų partneriui. Net jei tai bus naktinukai, o ne nėriniuoti apatiniai, vilkėti tai reikės Jums, o ne Jūsų vyrui. Be to, vilkėdamos tai, kas Jums patinka, savaime jausitės gražesnė ir seksualesnė;
  4. Juoda spalva laikoma klasika, tačiau jei Jums patinka raudona, drąsiai rinkitės ir ją. Ši taip pat įtraukta į seksualiausių spalvų sąrašą.

Išryškinti savo kūno linijas ir sužadinti vyro geismą nėra taip jau sudėtinga, kai žinote, kas jiems patinka bei ką vilkint atrodote geriausiai ir jaučiatės seksualiausiai. Juk visų pirma čia svarbiausia – jausmai. Vadovaukitės jais. Net ir renkantis apatinį trikotažą.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite