Angle down Atgal

Sekso lėlę vedęs vyras sulaukia daug kritikos

Iš Kazachstano kilęs kultūristas Yuri Tolochko labiausiai išpopuliarėjo ne dėl sportinių pasiekimų, o dėl to, kad praėjusiais metais oficialiai vedė pripučiamą sekso lėlę Margo. Socialiniuose tinkluose laimingą šeimyninį gyvenimą demonstravęs vyras, vis dėlto, sulaukė ne liaupsių, o kritikos. Jis neretai pavadinamas paprasčiausiai iškrypėliu.

Deja, bet laiminga vyro santuoka truko neilgai ir, galiausiai, jiedu su pripučiama lėle išsiskyrė. Tačiau dabar jam kompaniją palaiko ne viena, bet net kelios sekso lėlės.

Kaip rašo „Mirror“, neseniai Y. Tolochko prisipažino, kad neseniai ryžosi įdomiam eksperimentui. Neįtikėtina, bet vyras pasakojo, kad seksu užsiėmė su višta! Tiesa, pridūrė, kad ji buvo negyva ir išdarinėta.

Instagram.com nuotr. / Yuri Tolochko
Instagram.com nuotr. / Yuri Tolochko

Esą tokiam žingsniui jį paskatino viena iš naujų jo mylimųjų. Būtent šis jo atvirumas dar labiau šokiravo internautus, kurie vyrui negailėjo aštrių žodžių.

Instagram.com nuotr. / Yuri Tolochko
Instagram.com nuotr. / Yuri Tolochko

Dar praėjusiais metais jis prisipažino, kad pirmoji pažintis su sekso lėlėmis įvyko prieš gerą dešimtmetį ir dėl jų jis visiškai pametė galvą.

 

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite