Sėkmingi Utena Racing School komandos sportininkų startai

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

140069

Praėjusį savaitgalį Rokiškyje vyko antrasis Lietuvos motokroso čempionato etapas. Utena Racing School komandos sportininkai iškovojo Utenai antrąją vietą komandinėje įskaitoje.

Geriausiai pasirodė jauniausias komandos narys, Aukštakalnio pradinės mokyklos moksleivis Ernestas Liepis #101. Jis užtikrintai laimėjo abu važiavimus ir iškovojo pirmąją vietą!

Puikiai sekėsi ir kitiems uteniškiams: Dominykas Sugintas #41 važiavo abi dienas ir užėmė II ir V vietas, Linas Barauskas #12 – II vieta; Marijus Šapranauskas #55 – VI vieta; Rolandas Ivanovas #111 – VIII vieta; Deividas Veikšra #19 – XII vieta; Eligijus Banelis #43 – VI vieta; Jonas Kublickas #727 – II vieta; Austėja Tamuliūnaitė #16 – II vieta; Neilas Pečatauskas #57 – II vieta; Mantas ir Rytis Kišūnai #150 – II vieta; Nikolaj Andrusov #231 – II vieta; Gustas Kligys #412 – VII vieta.