Sėkmingi Raimundo Sargūno sporto gimnazijos plaukikų startai

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Po ilgai užsitęsusio karantino Lietuvos plaukikai savo jėgas išbandė Lietuvos sprinto taurės plaukimo varžybose. Geriausių šalies plaukikų varžybose garbingai pasirodė Raimundo Sargūno sporto gimnazijos garbę gynusi keturių plaukikų komanda.

Net tris antrąsias vietas - 50, 100 ir 200 metrų - nuotoliuose nugara iškovojo Paulina Pekūnaitė. Deividas Kazilas plaukimo 100 m laisvu stiliumi rungtyje iškovojo sidabro medalį, o tos pačios rungties 50 ir 200 m nuotoliuose užėmė ketvirtas vietas. „Tikimės, kad Deivido treniruotės su Danu Rapšiu nenueis veltui ir ateityje realizuosis tarptautinio lygio rezultatais”, -sako trenerė Rita Kondrotaitė.

Šauniai sezoną baigė ir R. Sargūno sporto gimnazijos abiturientas Gantas Grigalionis, pagerinęs visus savo rezultatus ir patekdamas į geriausiųjų plaukikų aštuonetuką ne tik savo pamėgtame plaukime laisvu stiliumi, bet ir peteliške.

Ypač nudžiugino savo pažanga pirmus metus sporto gimnazijos komandoje treniravęsis Tautvydas Sutkus, savo rezultatą 200 m laisvu stiliumi sugebėjęs pasigerinti net 12 sekundžių. Pastebėta ir akivaizdi sportininko pažanga 50 bei 100 m nuotoliuose laisvu stiliumi.