Sėkmingas „Švenčionių SC“ startas Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U14 berniukų čempionate

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Pergalingai 2020-2021 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U14 berniukų čempionate startavo ,,Švenčionių SC“ komanda, treniruojama Ričardo Jarošo, Tado Garlos ir Pauliaus Kamarausko.

Komanda po sunkios ir įnirtingos kovos nugalėjo ,,Sostinės KM-VI“ rezultatu 67:64! Po dviejų kėlinių mūsiškiai atsiliko rezultatu 32:38, po trijų kėlinių rezultatas buvo 44:47 svečių iš Vilniaus ,,Sostinės“ krepšinio mokyklos naudai, bet didžiulių pastangų ir kovingumo dėka ,,Švenčionių SC“ jaunieji krepšininkai ketvirtąjį kėlinį laimėjo 6 taškų skirtumu – 23-17 pelnytai šventė pergalę. Mūsų komandoje rezultatyviausi buvo Ričardas Šiaulys – 15 tšk., Ričardas Gaidys pridėjo 14 tšk., Darius Gudelis- 13 tšk., Dovydas Žemys – 8 tšk. Išsami informacija www.mkl.lt.