Angle down Atgal

Sekmadienį - „Neptūno“ krepšininkų prisistatymas

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, kurie ruošiasi artėjančiam Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatui ir FIBA Čempionų lygos turnyrui, sekmadienį nuo 12 iki 15 val. „Švyturio“ arenoje organizuoja šventę savo sirgaliams ir šiaip krepšiniui neabejingiems žmonėms. Pabrėžiama, kad renginys - nemokamas.

Skelbiama, kad vyks ne tik prisistatymas, įvairūs žaidimai ir atrakcijos žiūrovams, bet ir organizuojamos linksmos parodomosios rungtynės tarp „Neptūno“ ir „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkų.

Į susitikimą su sirgaliais atvyks ne tik jau puikiai pažįstami „Neptūno“ žaidėjai - Deividas Gailius, Tomas Delininkaitis, Gytis Masiulis Simas Galdikas, Osvaldas Olisevičius, Aidas Einikis ir kiti lietuvaičiai, bet ir iš Amerikos atvykę ir su komanda treniruotėse jau plušantys legionieriai - Darrinas Dorsey ir Andre Williamsonas.

Turėtume išvysti ir pirmą kartą „Neptūno“ marškinėlius apsivilksiantį jaunąjį pajūrio talentą Tadą Sedekerskį.

Jau ne kartą rašėme, kad „Neptūno“ vyr. trenerio pareigas iš į Rusiją išvykusio Kazio Maksvyčio perėmė ilgametis jo asistentas rietaviškis Tomas Rinkevičius. „Neptūno“ treneriu štabe darbuotis liko kroatas Jurica Žuža, taip pat atvyko kaimyninės Latvijos krepšinio specialistas Sandis Buškevics.

Pirmosios „Neptūno“ oficialiosios LKL sezono rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 21 dieną (šeštadienį) - į „Švyturio“ areną atvyks Utenos „Juventus“ krepšininkai. Iki tol „Neptūno“ dar laukia kelerios draugiškos rungtynės, tarp kurių rugsėjo 7-8 dienomis „Švyturio“ arenoje Vlado Garasto taurės turnyre dvikovos su Dniepro „Dnipro“ (Ukraina), Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ir Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (Rusija).

„Vakarų ekspresas“

„Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint leidėjų sutikimo.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite