Angle down Atgal

Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija – tarp pažangiausių Lietuvos mokyklų

Švietimo ir aukštojo mokslo žurnale „Reitingai“ Seirijuose esanti gimnazija minima tarp pažangiausių mokyklų visoje Lietuvoje.

Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos vardas tarp geriausių 50-ties Lietuvos gimnazijų paminėtas keturiose pozicijose:

  • Gimnazija minima tarp 50-ties gimnazijų, kuriose geriausiai išmokoma lietuvių kalbos. Čia yra sumuojami valstybinio brandos egzamino rezultatai sudedant mokinių, išlaikiusių egzaminą kiekvienu lygmeniu, procentinę dalį. Pagal lietuvių kalbos valstybinio brandos egzamino išlaikymą gimnazija patenka į 14 vietą. Svarbu tai, kad tai rezultatas tarp visų šalies gimnazijų bei licėjų.
  • Gimnazija patenka į šalies 50-tuką ir pagal geografijos valstybinį brandos egzaminą – šioje lentelėje yra 26-35 vietoje.
  • Pagal biologijos valstybinio brandos egzamino rezultatus – 32  penkiasdešimtuko vieta.
  • Labiausiai visus mokinius „auginančios“ mokyklos reitinge gimnazija yra 15 vietoje iš 30 ilgųjų šalies gimnazijų. Čia kalbama apie mokyklas, kurios labiausiai kilsteli visus visaip besimokančius savo mokinius, tai yra rodo visų mokinių pažangą per keletą metų.

Gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė džiaugiasi, kad tokiu būdu pagarsintas gimnazijos ir rajono vardas, įvertintas mokytojų ir mokinių darbas. Pasak jos, tai įpareigoja kelti sau dar didesnius uždavinius ir siekti juos įgyvendinti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite