Angle down Atgal

Namuose nužudytas 2 metukų vaikas

Britanijoje įvykdytas dar vienas kraupus nusikaltimas prieš mažametį vaiką. Kaip skelbia BBC, Pietų Velse nužudytas vos dviejų metukų berniukas, 31-erių pagrindinė įtariamoji – sulaikyta.

Rugpjūčio 11 d. vakarą į šeimos namus Bridgende vyko gausios medikų ir policijos pareigūnų pajėgos po to, kai buvo informuota, kad juose gyvenantis mažametis vaikas patyrė itin sunkius kūno sužalojimus.

„Pietų Velso policijos sunkių nusikaltimų skyrius pradėjo tyrimą dėl mažamečio vaiko nužudymo. Namuose be sąmonės ir kitų gyvybės ženklų gulintis vaikas buvo rastas trečiadienio vakarą, po 20 val. Parą praleidęs Cardiffo ligoninėje, mažametis mirė.

Įvykio vietoje sulaikyta 31-erių moteris“, - kalbėjo pareigūnų atstovas.

Bylą tiriantis Mattas Daviesas pridūrė suprantantis, kad vietinėje bendruomenėje kilo didelė panika dėl įvykdyto nusikaltimo.

„Suprantame, kad bendruomenės gyventojai jaučiasi neramūs, kad galbūt aplink juos vaikšto pulti pasiruošęs žudikas. Bendruomenė ir gyvenvietė – itin rami ir taiki, išpuolių čia registruojama minimaliai. Galiu tik patvirtinti, kad nebus ieškomas joks kitas galimas žudikas, pagrindinė ir vienintelė įtariamoji – sulaikyta.

Mažamečio vaiko šeimai suteikiama visa reikalinga pagalba. Norėtume tik paprašyti, kad socialiniuose tinkluose ir bendruomenėse nebūtų spekuliuojama šiuo įvykdytu nusikaltimu“, - kalbėjo tyrėjas.

Nors viešai nėra atskleidžiama, kas toji moteris, aplinkiniai gyventojai jau spėjo užsiminti, kad tai – vaiko mama.

AnglijaToday

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite