Angle down Atgal

Šeimos melą išdavė socialinių tinklų nuotraukos

Britų šeima, melagingai tvirtinusi, jog apsinuodijimas maistu sugriovė jų atostogas Kanarų salose, buvo pričiupti meluojantys, kai socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo prie baseino darytomis nuotraukomis.

38-erių Christopheris Byngas, 36-erių Linda Lane, 64-erių Barbara Byng ir 66-erių Anthony Byngas apsimetė sunkiai apsinuodiję atostogų metu ir iškėlė ieškinį kelionių organizatoriui „Jet2holidays“. Šeimos teigimu,visi jie susirgo po „viskas įskaičiuota“ tipo atostogų Gran Kanarijoje 2016-ųjų lapkritį.

Šeima, kartu su dviem neįvardytais vaikais, teigė patyrę su apsinuodijimu susijusius simptomus, įskaitant skrandžio spazmus, pykinimą, viduriavimą, galvos skausmus ir karščiavimą. Byngų šeima padavė į teismą kelionių organizatorių, tačiau melas paaiškėjo socialiniuose tinkluose tyrėjams aptikus nuotraukas, kuriose šeima linksminasi baseine, pramogauja vandens parke ir sėdi bare.

 

Socialinių tinklų nuotr.
Socialinių tinklų nuotr.

Šeima socialiniuose tinkluose nė vienu žodžiu neužsiminė apie tariamą apsinuodijimą, nors vėliau teigė, kad jų atostogos buvo „sugadintos dėl ligos“. Byngai nenumanė, kad feisbuke pasidalintos nuotraukos bus panaudotos kaip įrodymas prieš juos.

Visi keturi šeimos nariai prisipažino melavę teismui praėjusį penktadienį vykusiame bylos nagrinėjime. Christopheris, Barbara ir Anthony Byngai už grotų praleis po keturis mėnesius. Tuo tarpu Lindos Lane bausmės vykdymas buvo atidėtas.

Kaltinamieji taip pat privalės atlyginti 20 000 svarų siekiančią finansinę žalą.

Parengta pagal Metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite