Angle down Atgal

Šeimos kortelės dovanų lietus

Metai eina į pabaigą, orai už lango darganoti ir liūdni. Kas belieka? Pasiimti skėtį ir nerti į Šeimos kortelės dovanų lietų!

Nuo 2019 metų veikianti Šeimos kortelė subūrė virš 200 partnerių, kurie jungiasi į prieškalėdinę iniciatyvą „Dovanų lietus“ ir skiria gausybę prizų.

Kaip teigia šios iniciatyvos sumanytoja Jurgita Pocienė, tai galimybė pasidžiaugti dovanomis dar neatėjus Kalėdoms. Šeimos kortelės turėtojai galės dalyvauti žaidime ir bus apdovanoti pačiais įvairiausiais prizais – nuo jaukių kvapų rinkinių, suvenyrų iki tikrai brangių ir vertingų daiktų.

„Labai džiaugiamės mūsų partnerių aktyvumu, kurie taip geranoriškai ir aktyviai prisijungė prie šios iniciatyvos. Fantastiški dovanų rinkiniai, kvietimai į renginius, mokymus, pramogų erdves. Ir aišku turime prizą favoritą - dulkių siurblį-robotą „Irobot“, kuris atiteks kažkuriai šeimai ir taps nuostabiu namų pagalbininku“, – pasakoja Daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovė ir Šeimos kortelės plėtros koordinatorė J.Pocienė.

DALYVAVIMO ŽAIDIME TAISYKLĖS. Šeimos kviečiamos fotografuotis su visa savo šeima skėčio ar lietaus fone. Nuotraukoje būtinai turi matytis Šeimos kortelė. Būtina aprašyti, kur jau pasinaudota teikiamomis nuolaidomis ar galimybėmis, kur dar būtų puiku pasinaudoti. Visos atsiųstas foto bus sukeltos į Facebook paskyrą, kurioje vyks balsavimas.

Fotografijas galima siųsti iki gruodžio 5 dienos el. paštu - nvo@seimos-kortele.lt

Kadangi dovanų turime labai labai daug, apdovanojimų ceremonija bus organizuojama tiesioginės transliacijos metu gruodžio 12 d. 12 00 val. feisbuko paskyroje.

Dar Kalėdos neatėjo, o dovanos jau prasidėjo !!!

Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir negalią turinčius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite