Angle down Atgal

Seimo narė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė tapo mama: atskleidė vaikelio vardą

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė sekmadienį tapo mama.

Seimo narė apie tai pranešė socialiniuose tinkluose. Moteris atskleidė, kad jų šeimą papildė sūnus, kuriam suteikė lietuvišką vardą.

„Šventadienio ir viso gyvenimo dovana – Antanas Mikulėnas. Auganti meilė ir laimė. Man vis tik didelė nuostaba – kaip? Kaip taip susitveria? Kaip žmonija šituos stebuklus priima taip natūraliai, tarsi įprasčiausią dalyką?

Gal ir nereikia atsakymų. Tiesiog stebėsiuos šituo sutverimėliu, nes, akivaizdu, laukia labai daug naujo ir gražaus“, – feisbuke parašė politikė, paviešindama naujagimio nuotrauką.

Pasidalijusi džiugia žinia R. Morkūnairė-Mikulėnienė nepraleido progos padėkoti ir medikams, padėjusiems jos sūnui ateiti į šį pasaulį.

„Labai ačiū už rūpestingumą Vilniaus klinikinės ligoninės 2 gimdymo skyriui – gydytojam Ričardui Daunoravičiui, Dainiui Jankauskui ir jų komandai! – rašė ji. – Ir visiems kitiems už pagalbą ir patarimus.“

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite