Angle down Atgal

Seimo narė Laimutė Matkevičienė: man labai svarbus bendrystės jausmas

Birželio 1-ją minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Palomenės seniūnijoje Rusių kaime vyko Anūkų šventė. Tai jau trečioji šventė. Ją organizavo kaimo bendruomenė ,,Rusių pakrantė‘‘ ir Palomenės kultūros centras sukvietė visus Lietuvos anūkus.

Anūkų šventė Rusių kaime.
Anūkų šventė Rusių kaime.

,,Smagu, kad šioje šventėje yra labai laukiamos šeimos su vaikais ir anūkais, norinčios aktyviai, smagiai ir kūrybiškai praleisti laiką kartu“, - sakė Lietuvos Respublikos Seimo narė Laimutė Matkevičienė Gegužinės Viešpaties Apsireiškimo Švč.Mergelei Marijai bažnyčioje buvo aukojamos Šv. .Mišios už Rusių kaimo gyventojus. Gražioje sodyboje ant Neries kranto vyko koncertai - edukacinės programos, piešinių konkursai, parodos, žaidimai, atviri pokalbiai, prisiminimai.

Nuoširdžiai dėkodama už gražią ir nuostabią šventę sodybos šeimininkams Nemirai ir Virgiui Abloževičiams, Palomenės kultūros centrui, Žaslių kultūros centro saviveiklininkams, Žaslių lopšelio-darželio „Žaliasis klevelis” bendruomenei, Žaslių pagrindinės mokyklos moksleiviams ir visiems šventės dalyviams Seimo narė Laimutė Matkevičienė linkėjo susitikti kitąmet ir stiprinti bendrystės jausmą bei ryšius.

Neseniai Vievio miesto aikštėje vyko jungtinis suaugusiųjų chorų festivalio-konkurso “Mūsų dainose” baigiamasis koncertas. Elektrėnų savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba jau tryliktąjį kartą rengia šį tradicinį chorų festivalį konkursą “Mūsų dainose”.

Miesto aikštė sekmadienio vakarą pasipuošė gražiu dainininkų choristų būriu - koncertavo jungtinis įvairių Lietuvos regionų choras, į kurį susibūrė chorai iš Širvintų, Garliavos, Radviliškio, Rokiškio, Prienų, Jonavos, Varėnos, Elektrėnų, Vievio, Lentvario, Dusetų, Rozalimo, Pakertų, Babtų, Samylų, Baisogalos, Pabradės, Pagirių, Marijampolės, Panevėžio, Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, svečiai iš Minsko (Baltarusija). Vertinimo komisija pripažino, kad 2019 metų chorų festivaliokonkurso “Mūsų dainose ”nugalėtojas Minsko valstybinio universiteto liaudies choras,, Kupalinka”. „Dėkoju choristams, chorų vadovams, organizatoriams, subūrusius į gražią šventę. Linkiu, kad Vievyje dar ilgai skambėtų chorinė muzika!‘‘,– sakė Seimo narė Laimutė Matkevičienė.

Aldona Jakavonienė Seimo narės Laimutės Matkevičienės padėjėja

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite