Angle down Atgal

Šeimininkės pagal Zodiako ženklą: kokiems vyrams pasisekė labiausiai

Ne visoms moterims iš prigimties skirta tapti geromis namų šeimininkėmis. Ne kiekvienuose namuose garuoja gardžios sriubos ir nosį kutena aromatingi kepsniai.

Ne visos šeimininkės sugeba kurti namų jaukumą ir viską suspėti. Astrologai nurodė, kurių Zodiako ženklų atstovėms lemta būti geriausiomis šeimininkėmis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio ženklo moterys būna geros šeimininkės. Jų namuose visada ideali tvarka. Jos turi puikią charakterio savybę – sugeba kurti jaukumą bet kur. Jų paslaptis yra ta, kad jos sumaniai paskirsto įpareigojimus namiškiams. Žinoma, jos nenuvargina savo šeimos ir duoda darbus kiekvienam pagal jo jėgas.

Daug kas stebisi, kaip Ožiaragio ženklo moteris sugeba viską suspėti. Ir dar taip lengvai. Ji pati, to paklausus, tik nusistebės, kodėl kitos damos nesugeba taip greitai susidoroti su buities rūpesčiais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio moteris tiesiog pamišusi dėl namų. Ji gamina maistą didelėmis porcijomis, kad užtektų kelioms dienoms. O kol namiškiai valgys, ji pagamins dar daugiau.

Jeigu ji pradės tvarkyti namus, tai galima būti tikriems, kad juose neliks nė dulkelės. Ir tai tikra tiesa.

Vėžio ženklo moters namuose visada sterili švara. Šią damą galima drąsiai pavadinti puikiausia šeimininke, tačiau to padaryti negalima, nes ji kartais per daug persistengia. Juk nedera būti taip pamišusiai dėl tvarkymo ir maisto gaminimo.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo moterys – geriausios šeimininkės iš visų Zodiako ženklų. Jų namai būna puikūs, tarsi pasakiški rūmai, o pačios moterys – tikros princesės. Maistą jos gamina tiesiog nuostabiai, jų patiekalai traukia kaip narkotikai. Kartais atrodo, kad maistą gamino ne Liūto ženklo moteris, o profesionali virėja.

Tačiau į svečius jos nekviečia visų iš eilės. Tik išrinktiesiems suteikiama teisė apsilankyti jų namuose.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo moterys – tikrai geros šeimininkės. Mažai kas sugebėtų pagaminti gardesnio maisto už šio Zodiako ženklo atstoves. Jaučio ženklo moters vyrui nepaprastai pasisekė. Juk jo namuose visada bus tvarka, o ant viryklės garuos gardus maistas.

Tačiau šią moterį reikia kartkartėmis vis palepinti, kitaip jos entuziazmas pamažu išblės. Nusiminti dėl to neverta – maloni dovana ilgam įkvėps ją.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite