Angle down Atgal

Seime - tarptautinė konferencija apie smurtą artimoje aplinkoje

Penktadienį Seime rengiama tarptautinė konferencija „Koordinuotas atsakas į smurtą artimoje aplinkoje: praktikos, galimybės, iššūkiai“, kurios tikslas - pasidalinti tarpinstitucinio bendradarbiavimo patirtimi, užtikrinant nukentėjusių moterų saugumą bei smurtautojo atsakomybę.

Konferencija suteiks galimybę aptarti ir įvertinti pasiektus rezultatus, įgyvendinant 2011 m. gegužės 26 d. priimtą Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymą.

Konferencijoje bus pristatomi Lietuvos ir ES šalių tarpinstitucinio bendradarbiavimo pavyzdžiai ir modeliai, aptartos galimybės ir iššūkiai, vykdant koordinuotą atsaką į smurtą artimoje aplinkoje.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas smurtautojų atsakomybės tematikai aptarti, kuri atskleis darbo su smurtautojais svarbą, kuomet siekiama pakeisti jų nusistovėjusį kontroliuojantį požiūrį į moteris, kaip į priklausomą subjektą. Konferencijoje dalyvaus ekspertai iš Estijos, Latvijos, Islandijos ir Švedijos.

Konferencijoje dalyvaus ir Seimo nariai, Vyriausybės atstovai, policijos pareigūnai, prokurorai, teisėjai, probacijos pareigūnai, specializuotų pagalbos centrų specialistai ir savivaldybių socialiniai darbuotojai, sveikatos priežiūros specialistai, lyčių bei smurto artimoje aplinkoje ekspertai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite