Angle down Atgal

Šeduvos gimnazijoje – nauja direktorė

2021 m. gruodžio 6 d. Šeduvos gimnazija sulaukė naujos direktorės – mokyklai vadovauti pradėjo konkursą į direktoriaus pareigas laimėjusi Edita Varneckienė.

Naująją įstaigos vadovę Šeduvos gimnazijos bendruomenei pristatė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir Laisvūnas Vaičiūnas, Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas. Pasveikinę E. Varneckienę ir pristatę ją gimnazijos bendruomenei, jie palinkėjo naujajai gimnazijos vadovei gerų darbų, naujų idėjų ir gimnazijos bendruomenės palaikymo.

E. Varneckienė konkursą Šeduvos gimnazijos direktoriaus pareigoms laimėjo 2021 m. lapkričio mėnesį. Ji pakeitė gimnazijai vadovavusį ir kiek anksčiau į užtarnautą poilsį išėjusį Laimutį Škleiniką.

„Esu šeduvė, čia užaugau, baigiau tą pačią Šeduvos gimnaziją, ir dabar čia gyvenu. Toli nebuvau pabėgusi nuo švietimo srities, nors baigusi mokyklą VDU studijavau politikos mokslus. Studijuodama praktiką atlikau Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje, ten atradau programą „Renkuosi mokyti“, jos dėka ir grįžau dirbti į Šeduvos gimnaziją. Nuo 2013 metų dirbau Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje ir prisidėjau prie „Jaunimo erdvės“ įkūrimo Šeduvoje, vėliau nuo 2017 metų tame pačiame skyriuje dirbau pedagogų kvalifikacijos srityje, bet visada paraleliai dirbau ir pedagoginį darbą: Pašušvyje dirbau istorijos mokytoja, Alksniupiuose – pilietiškumo mokytoja, tad puikiai žinau, kuo gyvena švietimo įstaigos, pedagogų bendruomenė“, – kalbėjo ji, prisistatydama gimnazijos bendruomenei.

2020 m. Edita Varneckienė baigė ISM universiteto švietimo lyderystės programą, įgijo magistro laipsnį.

„Baigusi mokslus ISM universitete, į mokyklą žiūriu visai kitomis akimis. Mano siekis – darniai dirbanti sutelkta gimnazijos bendruomenė. Būtent bendras darbas ir bendrų tikslų siekiantis gimnazijos kolektyvas gali kalnus nuversti ir nuveikti daug didelių darbų. Dar labai svarbu, kad gimnazijos pedagogai norėtų mokytis, tobulėti, kelti kvalifikaciją, kad mokiniams tiek pats mokymosi procesas, tiek mokytojų perteikiamos žinios būtų įdomios, patrauklios ir skatintų ieškoti atsakymų į vis naujus kylančius klausimus. O mano vizija yra tokia – Šeduvos gimnazijoje mokosi laimingi, kūrybingi, drąsūs šeduviai, kurie norės grįžti į Šeduvą, nepaliks Lietuvos ir kurs savo ir visos šalies ateitį čia, gimtojoje žemėje“, – sakė naujoji Šeduvos gimnazijos vadovė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite