Angle down Atgal

SEB interneto banko veikla iki šiol sutrikusi, priežastys šalinamos

SEB bankas praneša, kad šį rytą interneto banko veikla iš dalies atstatyta, tačiau daliai klientų sistema tebeveikia su trikdžiais arba lėčiau nei įprastai. Per naktį nepavyko visiškai pašalinti SEB interneto banko veiklos sutrikimų.

„Šiuo metu interneto bankas iš dalies veikia – daliai klientų pavyksta prie jos prisijungti ir atlikti pervedimus, nors ji veikia lėčiau ir su įvairiais trikdžiais. Visą parą jau sprendžiame technines interneto banko veiklos problemas, tam sutelkėme IT specialistus iš SEB bankų Baltijos šalyse ir Švedijoje. Esame susitelkę, kad techniniai nesklandumai būtų kuo greičiau išspręsti ir atsiprašome klientų dėl nepatogumų“, – sakė SEB Baltijos šalių mažmeninės bankininkystės vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė.

Pasak jos, gedimo priežastys pasirodė sudėtingesnės ir labiau kompleksinės, tačiau atmesta kibernetinės atakos versija. „Vis dar sunku prognozuoti, kada tiksliai interneto bankas visiems vartotojams veiks normalia tvarka“, – sakė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Kaip buvo skelbta vakar, banko klientų aptarnavimo skyriai šiandien atsidarė viena valanda anksčiau arba anksčiausiai 7.30 valandą. Juose visą banko darbo dieną klientai galės nemokamai pateikti mokėjimo nurodymus ir atlikti lėšų pervedimus.

„Atsižvelgdami į situaciją, ėmėmės papildomų priemonių užtikrinti, kad šiandien, esant poreikiui, klientai skubiai pervestų lėšas: skyriuose mokėjimai atliekami be sutrikimų, ten dirba papildomų darbuotojų, kad suspėtume aptarnauti padidėjusį klientų srautą“, – sakė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

Bankas primena, kad lėšas klientai gali taip pat pervesti naudodamiesi banko mobiliąja programėle. Atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis veikia kaip įprastai, be sutrikimų. Kitos banko paslaugos ir bankomatų veikla nėra sutrikusi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite