Angle down Atgal

Savo katiną nužudžiusiam ir iškepusiam vyrui teismas skyrė areštą

Šiaulių apylinkės teismas paskyrė 20 parų arešto Radviliškio rajono gyventojui, kuris buvo kaltintas nužudęs ir iškepęs savo katiną.

Kaip antradienį pranešė teismas, vyras teistas už tai, kad pernai gruodžio 30 dieną tyčia nužudė savo katiną, po to mėsą paruošė ir iškepė.

Byloje kaltinamas vyras teismui nurodė, kad supyko ant katino todėl, jog šis išsituštino ant jo lovos.

Nusikaltimo metu kaltinamasis buvo neblaivus, jam nustatytas 3,03 promilių girtumas. Vyras nurodė, kad nuolat girtavo penkias dienas iki įvykio.

Teisme apklaustas liudytojas nurodė, kad Naujųjų metų išvakarėse kaltinamojo namuose abu išgėrė po stiklinę alaus ir liudytojui paklausus, ar vyras neturi ko nors valgyti, kaltinamasis pasiūlė orkaitėje iškepto katino mėsos.

Prokurorui pasiūlius baudžiamoji byla baigta priėmus teismo baudžiamąjį įsakymą. Kaltinamasis tam neprieštaravo, sutiko su siūloma bausme.

Vyras prisipažino ir gailėjosi, todėl bausmė jam sumažinta trečdaliu.

„Apklaustas ikiteisminio tyrimo metu kaltinamasis kaltu prisipažino visiškai. Be prisipažinimo, jo kaltė įrodyta kita baudžiamosios bylos medžiaga, ištirta teisme“, – pranešime cituojama teismo baudžiamąjį įsakymą priėmusi Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėja Daiva Šabanskienė.

Areštą paskirta atlikti Šiaulių tardymo izoliatoriuje.

Kaltinamasis, nesutikdamas su teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta bausme, per 14 dienų nuo dokumento gavimo turi teisę pateikti prašymą reikalaudamas surengti bylos nagrinėjimą teisme.

Įsiteisėjęs baudžiamasis įsakymas neskundžiamas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite