Savo aikštėje „Olimpas“ pralaimėjo, išvykoje – laimėjo

Telšiai

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

71620

Vasario 8 dieną Plungės „Olimpas“ savo aikštelėje priėmė svečius iš Raseinių. Raseinių „Raseinių“ komanda turnyrinėje lentelėje užima pirmą vietą: turi 3 pralaimėjimus ir 23 pergales. Plungės „Olimpo“ krepšininkams per pirmus du kėlinukus nelabai sekėsi, antrojo kėlinio viduryje Plungės „Olimpas“ atsiliko nuo savo priešininkų net 16 taškų. Bendras rezultatas po dviejų kėlinių buvo 28:37 Raseinių „Raseiniai“ naudai. Plungės „Olimpas“, nors ir buvo atsilikimą sumažinęs iki 2 taškų, turėjo nusileisti Raseinių komanda rezultatu 64:73.

Plungės „Olimpo“ naudingiausias žaidėjas buvo Tomas Domarkas, jis surinko 16 naudingumo balų, Mindaugas Tamušauskas prie komandos prisidėjo 12 naudingumo balų. „Raseinių“ komandą į pergalę vedė Gediminas Butkus, jis pataikė 7 dvitaškius iš 14 mestų, 2 tritaškius iš 4 mestų. Jo naudingumas siekė net 34 balus.

Kitą dieną Plungės „Olimpas“ išvyko į Panevėžį, kur susitiko su Panevėžio „Bangenė – Aivera“ komanda. Varžybas labai prastai pradėjo Plungės „Olimpas“: sužaidus 5 minutes, „Olimpas“ tebuvo pelnęs tik du taškus, rezultatas buvo 11:2. Bet antrą kėlinį Plungės „Olimpas“ sužaidė įspūdingai: pelnė net 29 taškus, o jų priešininkai – tik 16 taškų. Trečią kėlinuką taip pat laimi „Olimpas“ 14:21. Panevežio komanda po antrame kėlinyje po gauto smūgio nebesugebėjo daugiau pasipriešinti „Olimpui“, ir buvo iškovota svarbi pergalė rezultatu 61:77.

„Olimpo“ gretose daugiausia prie pergalės prisidėjo Modestas Jurkaitis, jis surinko 18 naudingumo balų, Vytautas Danys - 15, Mindaugas Tamušauskas ir Gediminas Jakštas - po 14 naudingumo balų. Panevėžio „Bangenė– Aivera“ komandoje naudingiausi buvo Tadas Micė ir Ernestas Žiaugra, jie surinko po 19 naudingumo balų.

Po šio savaitgalio Plungės „Olimpas“ turnyrinėje lentelėje užima 4 vietą. Kitas varžybas Plungės „Olimpas“ žais vasario 15 dieną su Kauno „Atleto“ komanda.