Angle down Atgal

Savivaldybės vadovai susitiko su buriavimo sporto atstovais

Rugsėjo 26–27 dienomis Elektrėnų mariose vyks Lietuvos katamaranų jachtų asociacijos čempionatas ir devintoji ,,Poseidono taurės“ regata.

Elektrėnų sav. meras Kęstutis Vaitukaitis ir administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius regatos organizavimo ir kitais buriavimo sporto Elektrėnų mariose klausimais diskutavo su Lietuvos katamaranų jachtų asociacijos prezidentu Šarūnu Jonu Linkumi, Elektrėnų buriuotojų klubo ,,Poseidonas“ (toliau – EBK ,,Poseidonas“) valdybos nariu Edvardu Vaižgėla ir EBK ,,Poseidonas“ pirmininku Vaidu Bernotu.
Elektrėnų savivaldybės ir buriuotojų atstovai taip pat pasidžiaugė sėkmingu EBK ,,Poseidono“ atstovų pasirodymu rugsėjo 11–13 dienomis Nidoje vykusiame Lietuvos Respublikos buriavimo čempionate, Lietuvos Respublikos buriavimo taurės bei Vladimiro ir Valerijaus Mamontovų atminimo ,,Vėtrungės“ taurės regatose.
EBK ,,Poseidonas“ veiklą vykdo 8 metus. Šiuo metu klubas vienija apie 80 narių, klube sportuoja apie 30 vaikų. Per šiuos metus buriuotojai sutvarkė jachtklubo pastatų stogus, grindis, langus, pastatė naują elingą, tiltą, gilino krantinę. Klubas nuolat organizuoja varžybas, rengia stovyklas vaikams, vykdo sporto projektus ir yra aktyvus miesto ir valstybinių švenčių dalyvis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite