Angle down Atgal

Savivaldybės Taryboje

SOCIALINĖ GLOBA

Nustatyti maksimalūs trumpalaikės ir ilgalaikės socialinės globos išlaidų finansavimo rajono savivaldybės gyventojams dydžiai vienam mėnesiui: vienam likusiam be tėvų globos vaikui – 1050 €; vienam senyvo amžiaus ir suaugusiam asmeniui su negalia – 800 €. Globos išlaidos apskaičiuotos remiantis įvairiais LR teisės aktais bei VšĮ Paparčių šv. Juozapo šeimos namų raštu „Dėl globos kainos didinimo‘“, taip pat atsižvelgiant ir į kitų socialinės globos įstaigų gautą informaciją dėl kainų kėlimo.
SOCIALINIS BŪSTAS

Pakeistas rajono savivaldybės tarybos 2016 m. sprendimas „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos mokesčių dydžių nustatymo“. Už Kaišiadorių mieste Gedimino gatvėje 111-14 esantį butą nuo šiol per mėnesį teks mokėti po 31,81 €, o už butą toje pačioje gatvėje adresu 121-8 – 36,42 €. Pirmuoju atveju kaina perskaičiuota todėl, kad pagal metinę gyventojo (šeimos) turto deklaraciją už 2018 metus šio būsto gyventojo pajamos daugiau kaip 25 proc. viršija įstatymo nustatytus turto ir pajamų dydžius.

Kadangi būsto nuomininkė nuosavybės teise neturi kito tinkamo gyventi buto neturi, savivaldybės būstas jai nuomojamas ir toliau, tačiau dabar – jau rinkos kaina. Mokestis už savivaldybės būstą adresu Gedimino g. 121-8 taip pat perskaičiuotas, nes mirus šio būsto nuomininkui, nuomos sutartis perrašyta jo sutuoktinės vardu. Sutuoktinė kito būsto neturi, tad leista butą iš savivaldybės nuomotis toliau už rinkos kainą.
PERDAVĖ

Rajono savivaldybės administracijai valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise perduotas turtas, esantis adresu Vilniaus g. 108 Žasliuose. Taip pat savivaldybės administracijai administracijai valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise perduotas kelias Stasiūnai – Kriaučiškės – Rečionys. Kelio ilgis – 3,921 km, vertė – 80 tūkst. 976 €. Anksčiau šis kelias buvo Žiežmarių apylinkės seniūnijos balanse, o perduotas savivaldybės administracijai todėl, kad ji vykdo projektą „Žvyruoto kelio asfaltavimas Žiežmarių apylinkės seniūnijoje“.
PATALPOS „KOKAlNIUI“

Penkeriems metams patalpos Rumšiškių kultūros centre perduotos Rumšiškių bendruomenės veiklos centrui „Kokalnis“ jo įstatuose šiuo metu numatytai veiklai vykdyti. Savo prašyme Rumšiškių bendruomenės veiklos centras „Kokalnis“ nurodo, kad patalpos bus naudojamos įgyvendinant programas ir projektus, padedančius tvarkyti teritoriją, plėtoti ryšius su analogiškomis organizacijomis Lietuvoje ir pan.
GATVĖS

Pakeista Žiežmarių apylinkės seniūnijos Rečionių kaimo Miško gatvės geografinė charakteristika. Dabar gatvės charakteristika atitinka šio kaimo gatvių išdėstymo planą. Taip pat dėl analogiškos priežasties pakeista ir Nemaitonių seniūnijos Vaitkūnų kaimo Vieversių gatvės geografinė charakteristika.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite