Angle down Atgal

Savivaldybės ir mokesčių inspekcijos bendradarbiavimas bus dar aktyvesnis

Kauno rajono savivaldybėje lankėsi Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė ir Mokestinių prievolių departamento direktorė Daiva Baniulienė. Su savivaldybės meru Valerijumi Makūnu ir Administracijos direktoriumi Antanu Nesteckiu buvo aptarta, kaip vykdoma tarpusavio bendradarbiavimo sutartis, pateikta pasiūlymų, ką dar galima padaryti, kad mokesčiai būtų surenkami sėkmingiau.

J.Stankienė pristatė aktualiausias šiuo metu mokesčių problemas. Meras V.Makūnas akcentavo, kad savivaldybės vadovybė šiam klausimui skiria daug dėmesio, tad ne be pagrindo Kauno rajono savivaldybė yra viena iš sėkmingiausių šalyje pagal mokesčių surinkimą. Tam įtakos turi ir verslo plėtra bei nuolatinis gyventojų skaičiaus didėjimas rajone.

Susitikimo dalyviai atkreipė dėmesį, kad tarpusavio bendradarbiavimas yra tikrai efektyvus, akcentavo bendros veiklos svarbą rezultatui pasiekti. Sutapo abiejų pusių nuomonės ir dėl to, kad, informuojant gyventojus apie prievoles, su mokesčių mokėtojais svarbu bendrauti geranoriškai, tik tuomet galima tikėtis geriausių rezultatų.

Dabar šalyje vyksta gyventojų pajamų ir turto deklaravimas, ir yra aktualu, kad gyventojai tai padarytų tinkamai ir laiku. Mokesčių inspekcijos ir savivaldybės vadovai sutarė kartu dirbti, aktyvinant pajamų ir turto deklaravimo procesą. J.Stankienė atkreipė dėmesį, kad nors kol kas dėl to didelių problemų nėra, bet savivaldybės parama skatinant žmones būti aktyvesnius gali būti labai efektyvi.

2015 metų liepos mėnesį Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos ir Kauno rajono savivaldybės pasirašytos sutarties tikslas -  siekti, kad mokesčiai Kauno rajono teritorijoje būtų deklaruojami ir sumokami. Tam sutartyje numatytas abiejų įstaigų bendradarbiavimas ir keitimasis informacija.

krs.lt inf.

 

           

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite